“ما ضروری هستیم!” صاحبان مشاغل و کارگران فرانسوی اعتراض به انسداد Covid را در تولوز برگزار کردند (ویدئو) – اخبار جهانی RT

صدها نفر از صاحبان مشاغل کوچک و کارگران با پوشیدن ماسک و پوشیدن لباس سیاه به خیابانهای تولوز فرانسه آمدند تا اعتراض اعتراضی خود را علیه اقدامات قفل کرونا برپا کنند.

طی هفته های اخیر اعتراضات علیه قوانین جدید قفل در تعدادی از کشورهای اروپایی آغاز شده است. در فرانسه ، جایی که دولت تعطیل شد “غیر ضروری” مشاغل جمعه گذشته ، مغازه داران و صاحبان مشاغل هشدار داده اند که محدودیت ها می تواند تجارت آنها را از بین ببرد.

روز جمعه در تولوز ، صدها نفر از این مالکان و کارگران در میدان دو کاپیتول در مرکز شهر جمع شدند. تظاهرکنندگان نقابدار از فاصله اجتماعی و سر تا پا سیاه پوشیده بودند “ما ضروری هستیم!”

فرانسوی بلو گزارش داد: آرایشگاه ها ، پیشخدمت ها ، هنرمندان ، تکنسین ها ، پذیرندگان و مغازه داران از جمله افرادی بودند که در این تظاهرات شرکت داشتند.

فرانسه در حال حاضر هم از رکود اقتصادی رنج می برد و هم از ویروس کرونا ویروسی مارپیچ استفاده می کند. وزیر دارایی برونو لومیر هفته گذشته گفت که انتظار دارد اقتصاد این کشور – که از آوریل در رکود به سر می برد – در حین قفل جدید 15 درصد منقبض شود.

اخبار مرتبط  واکسن Covid-19 روسی الهام بخش صفحه اول روزنامه فرانسوی به سبک نماینده 007 - RT World News

در همین حال ، موارد جدید روزانه Covid-19 سر به فلک می کشد ، به طوری که مقامات بهداشتی در روز جمعه رکورد 60486 مورد جدید را در مدت 24 ساعت گزارش کردند. از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، بیش از 1.6 میلیون مورد و 39000 مورد مرگ در فرانسه گزارش شده است.
همچنین در rt.com
پاریس برای جلوگیری از تشکیل جمعیت در حین قفل کوید ، ساعت 22:00 ممنوعیت رفت و آمد برای غذا و نوشیدنی تحویل می گیرد – شهردار هیدالگوفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *