“ما طرفدار بهداشت هستیم!” کارگران جنسی خواستار بازگشایی فاحشه خانه ها در منطقه چراغ قرمز هامبورگ (VIDEO) – RT World News

کارگران سکس اعتراضی برگزار کردند و از مقامات رسمی خواستند که به قفل کارمندان فاحشه در شهر هامبورگ در شمال آلمان پایان دهند. فاحشه خانه ها به دلیل محدودیت های Covid-19 بیش از سه ماه بسته باقی مانده اند.

زنان ، که برخی از آنها لباس زیر زنانه می پوشیدند ، علائم خواندن را برگزار می کردند “ما متخصصان بهداشت هستیم ،” و “ما مالیات می پردازیم و اکنون هیچ کس به ما کمک نمی کند!”

هفته گذشته اعتراض مشابهی در برلین در خارج از ساختمان پارلمان صورت گرفت.

فاحشه خانه ها از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع Covid-19 تعطیل شده اند. کارگران جنسی معتقدند که باید محل کارشان بازگشایی شود زیرا آلمان به تدریج محدودیت های قرنطینه خود را برطرف می کند ، و کار جنسی در کشور های همسایه مانند سوئیس و اتریش دوباره مجاز است.

اخبار مرتبط  با وجود مخالفت شدید مقامات این شهر ، هیچ مکان برای لنین وجود ندارد؟ بنای یادبود انقلابی روسی در شهر آلمان برپا شده است - RT World News

“متأسفانه ، کارمندان جنسی ، که به طور خاص با اقدامات بهداشتی و محافظتی آشنا هستند ، ظاهراً به عنوان کسی که بتواند با مسئولیت پذیری از محافظت در برابر coronavirus در آلمان محافظت کند ، برخورد نمی شود.” انجمن حرفه ای ارائه دهندگان خدمات وابسته به عشق شهوانی و جنسی (BeSD) در اوایل این هفته گفت.

بنا بر اعلام موسسه رابرت كچ ، آلمان از روز یكشنبه ، 198،804 مورد Covid-19 و 9،063 مرگ را تأیید كرده است.
همچنین در rt.com
نماینده قانون AfD نشان می دهد که پوشیدن GAS MASK در طعنه طعنه آمیز با معیار ضد کووید آلمانی استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *