متحد سالوینی متعهد شد که علیرغم تهدیدهای مرگ و تجاوز ، به مبارزه با مسجد میلان ادامه دهد – اخبار RT جهانی

سیلویا ساردونه ، که به عنوان نماینده اروپا در حزب لیگ شمال ایتالیا خدمت می کند ، نشان داد که او به دلیل مخالفت با ساخت مسجد در میلان ، مورد هجوم مرگ و تهدیدهای تجاوز قرار گرفته است.

طبق اسکرین شات پیام هایی که وی در شبکه های اجتماعی دریافت کرده و توسط روزنامه نگاران در روزنامه ایل جورناله ایتالیا مشاهده شده است ، نماینده ایتالیایی پارلمان اروپا به دلیل مخالفت صریح خود با برپایی مساجد موقت در منطقه ویا نوارا در شهر ، تهدید به خشونت و خسارت شده است. .

“ما خارجی ها وارد خانه شما می شویم و به شما تجاوز می کنیم” روزنامه گزارش داد که یک پیام بخوانید. یکی از کاربران شبکه های اجتماعی به سیاستمدار پیام داد که اسلام را چنین توصیف می کند “تنها دین واقعی که تاکنون وجود داشته است” در حالی که اضافه کردن که “مسیحیت مزخرف باورنکردنی است.”

“من قبلاً به وكیلم دستور داده ام كه ​​این زباله را تقبیح كند” ساردونه درباره کسانی که در پشت این پیام های توهین آمیز بودند گفت. پیر 37 ساله تهدیدها را می گوید “بار دیگر برجسته کنید که نفرت نهفته ای نسبت به کسانی وجود دارد که جرات می کنند در مورد مساجد خواستار اجرای قوانین ، کنترل ها و امنیت باشند.”

ساردونه ، دوست و متحد نزدیک معاون نخست وزیر سابق ایتالیا ، ماتئو سالوینی گفت که از تهدیدها منصرف نمی شود و به انتقادات خود از حزب دموکرات (یکی از احزاب حاکم در میلان) ادامه خواهد داد. “تسلیم … به برخی از جوامع اسلامی.”

او گفت که به فشار دادن به شهردار میلان ، جوزپه سالا ، یک مستقل چپگرای میانه ای ، برای بستن آنچه که او دوبله می کند ، ادامه خواهد داد. “مساجد غیرقانونی” ادعا می کند او از حمایت شهروندانی برخوردار است که سالها نادیده گرفته شده اند.

اخبار مرتبط  گوگل متعهد شده است كه شركتها را از سود جاسوسی مخفیانه بر مردم ممنوع كند ، اما تصور نمی كند خود را دربر بگیرد - RT World News

در همین حال ، سالوینی درگیر جنگ لفظی با دولت فعلی ایتالیا است که به دنبال لغو قوانین مهاجرت است که در زمان وی به عنوان وزیر کشور معرفی شده است.

مصوبه ای که روز دوشنبه تصویب شد مجازات آژانس های امدادی درگیر در نجات مهاجر در مدیترانه را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. سالوینی در طول مدت قدرت خود حداکثر جریمه بالقوه را برای کمک به مهاجرت غیرقانونی به ایتالیا به 1 میلیون یورو (1.18 میلیون دلار) افزایش داد. اکنون به 50،000 یورو (58،845 دلار) کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
“بندرهای باز (و کیف پول) برای قاچاقچیان و مهاجران غیرقانونی برگشتند”: سالوینی دولت ایتالیا را برای سست کردن قوانین مهاجرت منفجر کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *