متخلفان قانون ماسک در اندونزی مجبور شدند در کنار تابوت Covid-19 با جسد سنگین بنشینند و در مورد کارهای ناشایست خود تأمل کنند – رسانه – اخبار جهانی RT

رسانه های محلی گزارش دادند که یک گروه ویژه ضد ویروس در اندونزی افرادی را که ماسک صورت خود را در بازار کشور نمی پوشند مجازات کرده است.

این اقدام انضباطی غیرمعمول در بازار مارون در شهرداری پروبولینگگو در استان جاوه شرقی اندونزی انجام شد. حدود 50 متخلف ، هم صاحبان مغازه و هم مشتری های آنها ، هر کدام حدوداً سه دقیقه را در داخل ماشین کامیون گذراندند.

مردم مجبور بودند با شرم در کنار یک تابوت بنشینند و در مورد اقدامات خود و چگونگی تأثیر ویروس کرونا بر خانواده آنها تأمل کنند. این جسم ناخوشایند برای انتقال اجساد افرادی که در اثر Covid-19 جان خود را از دست داده اند ، مورد استفاده قرار می گیرد ، اما احتمالاً در آن زمان خالی بوده است. طبق وب سایت خبری محلی kompas.com ، تابوت قبل از جلسه استریل شد در حالی که قبل از ورود به خودرو به متخلفان ماسک صورت داده می شد.

اخبار مرتبط  آتش سوزی در جنوب اسپانیا خشمگین است و باعث تخلیه های گسترده می شود (فیلم ها ، عکس ها) - اخبار جهانی RT

اوگاس ایروانتو ، رئیس گروه ویژه Covid-19 ، گفت که افسران وی در نظر دارند بیش از 30 بازار را در طول هفته در شهر بررسی کنند و پروتکل های فاصله اجتماعی را اجرا کنند. مجریان قانون روش های سنتی دیگری نیز برای مجازات قانون شکنان در اختیار دارند ، مانند بستن موقت مغازه های آنها ، توقیف شناسنامه های آنها یا اعزام آنها برای انجام خدمات عمومی.

طبق آخرین سرشماری ، این شهرداری در سال 2010 بیش از یک میلیون نفر ساکن داشته است. در این گزارش آمده است كه تا روز یكشنبه تقریباً 600 مورد Covid-19 در آنجا شناسایی شده است كه 27 نفر جان خود را به علت بیماری گرفته اند.
همچنین در rt.com
“هیتلر افتخار می کند”: فیلم پلیس هوایی اسپانیا که به مسافران ساحل بیش از Covid-19 حمله می کند ، مقایسه های تلخ آنلاین را ایجاد می کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *