“متراکم!” گیرنده تاجی گیرنده استاندار توکیو به بازی ویدیویی ویروسی تبدیل شده است که نقشه ماسک ژاپن را مسخره می کند – RT World News

از آنجایی که رهبران سراسر جهان از شهروندان می خواهند در خانه بمانند تا به مبارزه با کرونا کمک کنند ، برخورد قانونی که از سوی فرماندار توکیو برای هشدار دادن به جمعیت استفاده شده است ، خود باعث الهام بخش یک بازی بلکه دو بازی ویدیویی ویروسی نشده است.

بسیاری از 36 میلیون ساکنان منطقه توکیو ، تاکنون با فرماندار یوریکو کوئیک آشنا خواهند شد “mitsu desu!” (به معنی “متراکم!”) انگشت دست و پا گیر انگشت است که خواستار فاصله اجتماعی است. soundbyte چنان در ذهن مردم جاسازی شده است که توسعه دهندگان بازی ماجراهای خاص خود را در 2D و 3D ایجاد کرده اند.

بازی اول ، منتشر شده توسط کاربر توییتر Gunjo Chikin ، شامل شخصیتی است که شبیه نخست وزیر ژاپن شینزو آبه است که دو ماسک صورت را در اختیار بازیکن قرار می دهد. این یک برنامه انتقادآمیز آبه است که هر خانواده ای را در ژاپن با دو ماسک صورت صادر می کند ، فارغ از اینکه چند نفر در آنجا زندگی می کنند ، صحبتی است.

در همین حال ، بازیکنان نقش Koike را بازی می کنند ، که دارای یک “دایره دوردست اجتماعی” که با رسیدن به سطوح سخت تر گسترش می یابد ، و با کسانی که هشدارهای بهداشت عمومی را می خوانند ، مبارزه می کند.

جذاب تر و سه بعدی بازی نیز ظاهرا در حال توسعه است. توئیتی که قصد دارد کلیپ هایی از ماجراجویی ماسهبازی به سبک GTA در بهداشت عمومی و مبارزه با ضد coronavirus نشان دهد ، بیش از 3.8 میلیون بازدید به خود جلب کرده است.

اخبار مرتبط  نتانیاهو اسرائیل را به دلیل گسترش سریع Covid-19 - با گزارش جهانی اخبار RT ، در محاصره 3 هفته ای قرار داد

دولت ژاپن تمایلی به صدور محدودیت های سختگیرانه تر برای قفل کردن قفل ها که ابتدا در چین و سپس بعداً در سراسر غرب غربی دیده می شود ندارد ، زیرا این مخالف قانون اساسی این کشور است که مردم را وادار به ماندن در خانه می کند. درعوض ، مقامات فقط می توانند از شهروندان درخواست كنند كه در خانه های خود بمانند و نزدیك مشاغل باشند.

در حالی که برخی از کافه ها ، رستوران ها و کافه ها باز است ، بخش اعظم مردم مطیع بوده و در خانه مانده اند. اما همه اینها نیست ، همانطور که فرهنگ کار ژاپن بدان معنی است ، تقریباً دو سوم کارمندان اداری این کشور هنوز مشغول رفت و آمد خود هستند.
همچنین در rt.com
ژاپن از شهروندان می خواهد که 70 درصد تعامل را کاهش دهند زیرا آبه تحت فشار است تا بتواند پول بیشتری دریافت کندکوئیک با نخست وزیر شینزو آبه به دلیل برخورد دولت ژاپن از این بحران و اقدامات غیرمستقیم با هدف جلوگیری از شیوع عفونت در این کشور درگیر شده است.

کوئیک در خلال جلسات روزانه ماسک صورت خود را پوشیده و در عین حال از شهروندان خواست تا از جمعیت و مناطق محصور در امان بمانند. وی نظارت بر کلان شهر توکیو ، که منبع بیش از یک چهارم از 10،797 مورد ژاپن بوده است. تاکنون ژاپن 236 جان خود را از دست Covid-19 از دست داده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *