“متشکرم ، افراد مشهور!” کمدین استرالیایی MOCKS ثروتمندان و مشهور را برای گفتگوهای Covid-19 پپ که “واقعاً” مردم را درگیر می کند (VIDEO)

در حالی که افراد عادی در آستان Covid-19 در آستانه درب و بالکن خود هستند و در حال فریاد زدن برای کارمندان پزشکی هستند ، گرتا لی جکسون ، کمدین ، ​​زمان را فرا گرفته است تا به ما یادآوری کند که قهرمانان واقعی این بحران چه کسانی هستند: افراد مشهور.

در ویدئویی که روز جمعه در توییتر منتشر شد ، جکسون به دلیل ارسال پیام های بدون توقف (و ظاهرا الهام بخش) از عمارتهای هالیوود و املاک پر سر و صدا ، به طعنه آمیز ثروتمندان و معروف را مسخره کرد.

“در این زمان بحران ، [celebrities] نیرویی را فراهم کرده ایم که همه ما برای دستیابی به آن نیاز داریم ، “ کمدین سیدنی می گوید. “بنابراین ، وقت آن رسیده است که افراد عادی بتوانند از شما تشکر کنند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=ih2fsHE1Vf8

این فیلم سپس به یک کارگر پزشکی منتقل می شود که اعلام می کند که “یک چیز” این قدرت را به او می دهد که هر روز به سر کار برود “تماشای الن [DeGeneres] پخش از عمارت او. “

“من شغل خود را از دست داده ام ، پولی هم ندارم ، همه چیز را گم کرده ام. هوم ، اما این فیلم از آماندا کلر که در آشپزخانه عظیمش در حال رقصیدن است ، واقعاً مرا درگیر می کند ، “ مرد دیگری می گوید.
همچنین در rt.com
خدمه استودیوی اِلن از بی تفاوتی Covid-19 خشمگین بود ، و شواهد بیشتری مبنی بر این که او آنقدرها خوشکل نیست که به نظر می رسداخبار مرتبط  دانشمندان می گویند که فاضلاب می تواند به عنوان "سیستم هشدار اولیه" برای شیوع جدید Covid-19 عمل کند - RT World News

پس از چند اعلامیه دیگر درباره عشق به افراد مشهور از کارگران خط مقدم ، این فیلم به جکسون برمی گردد ، که یک سخنان قدردانی نهایی را ارائه می دهد: “از ته كسانی كه احساساتی و كسانی ما را ندارند ، بی شرمانه ، سگ بی فایده ، قلبهای الاغ را خراب كرده – متشكرم.”

این فیلم به احتمال زیاد با کمدی انگلیسی ، ریکی جروایز ، که این هفته نیز به دلیل سخنرانی در بقیه مردم در مورد آنچه باید (و نباید) در حین تعطیلات Covid-19 انجام می شود ، انفجار همگانی های حوصله و توجه را منفجر کرد.

گراویس به ویژه از توهین بدنام جان “لنون” تصور کنید “که بطور آنلاین توسط جسمی از بدنهای ناشنوا ارسال شده بود ، محروم شده بود ، که نتوانستند عواقبی را که از آواز می خواند ، پیش بینی کنند. “تصرف هیچ دارایی” در طول همه گیری جهانی که دیده شده است میلیون ها نفر شغل خود را از دست داده و قادر به تحقق بخشیدن به اهداف نیستند به جهان.
همچنین در rt.com
“آه عزیز”: ریکی جروایز AGAIN کله های سیگنالینگ فضیلت را به سخنرانی درمورد Covid-19 درمی آوردمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *