متقاطع بلند پروازانه؟ AfD آلمان از منطقه “شنگن پسر” نتانیاهو استفاده کرد “برای حمله به” جهانی گرا “اتحادیه اروپا – RT World News

یک نماینده راستگرای جناح راست برای آلمان (AfD) در انتقاد از اتحادیه اروپا از یایر نتانیاهو ، فرزند نخست وزیر اسرائیل حمایت کرده است. آلمانی ها و اسرائیلی ها خواهان بازگشت اروپا “مسیحی” هستند یا به همین ترتیب می گویند.

در حالی که پدرش با ائتلاف دولت ائتلافی با رقیب بنی گانتز همکاری می کند و هفته آینده برای بازدید وزیر امور خارجه ایالات متحده مایک پومپئو آماده می شود ، یائر نتانیاهو وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذراند ، از پدر محاصره شده خود دفاع می کند و از توییت های آتش سوزی در مخالفان سیاسی خود شلیک می کند.

این پست ها پیش از این او را با مشکل مواجه کرده بودند ، مانند وقتی که او یک یادداشت منتشر کرد که رقیبان سیاسی پدرش را به عنوان دست نشانده های سرمایه دار لیبرال جورج سوروس نشان می داد. اما اخیراً ، اتحادیه اروپا هدف خشم وی بوده است.

در حالی که سه شنبه گذشته اسرائیل روز یادبود را جشن گرفت ، نتانیاهو اتحادیه اروپا را به دلیل حمایت از یک رویداد مشترک در بزرگداشت اسرائیلی ها و فلسطینی ها که در گذشته شب گذشته برگزار شد ، منفجر کرد.

شرم بر شما بخاطر تأمین مالی ننگ در مقدس ترین روز تقویم اسرائیل! “ او در حساب توییتر دسترسی اسرائیلی در اتحادیه اروپا توییت کرد. “[The] اتحادیه اروپا دشمن اسرائیل و دشمن همه کشورهای مسیحی اروپاست! [The] منطقه شنگن مرده است و به زودی سازمان شیطانی جهانی شما بیش از حد خواهد بود و اروپا آزاد ، دموکراتیک و مسیحی باز خواهد گشت! “

بیرون آمدن نتانیاهو چشم یواخیم کوه ، نماینده پارلمان آلمان ، که آن را روی پوستر به سبک مبارزات انتخاباتی ، به همراه چهره نتانیاهو گچ کرده بود ، جلب کرد. “# مسیحی بودن # تلاشی برای شرارت جهانی #EU است ،” چهارشنبه کوهس نوشت.

اینکه یک مسیحی ناسیونالیست آلمانی و یک یهودی اسرائیلی در برابر اتحادیه اروپا عضو شوند ، چند دهه پیش یک ایده عجیب و غریب بود. حتی سال گذشته ، سفیر اسرائیل در آلمان ، جرمی ایساخاروف گفت که او بود “بسیار شفاف” بخاطر داشتن اجتناب از AfD “بسیار توهین آمیز” موضع گیری در مورد هولوکاست.

اخبار مرتبط  ارتش ونزوئلا به ESCORT تانکرهای سوختی ایران را به کاراکاس علیه محاصره نیروی دریایی واقعاً توسط آمریکا - RT World News

الكساندر گولاند ، رهبر AfD ، زمانی حكومت هیتلر را نامید “فقط یک نمونه از پرندگان بیش از 1000 سال تاریخ آلمان ،” و این چهارشنبه به دلیل پایان دادن به 8 مه جنگ جهانی دوم جنجال برانگیز شد “روز شکست مطلق”

هنوز هم نتانیاهو و اف دی اف در مورد برخی موضوعات توافق دارند. هنگامی که پارلمان آلمان سال گذشته قانونی را برای محکوم کردن جنبش Boycott ، Divestment و Sanctions تصویب کرد – که موجب تحسین آنها از دولت اسرائیل شد – قانونگذاران AfD به نفع یک ممنوعیت کامل و قابل اجرا برای تحریم کالاهای اسرائیلی اعتراض کردند. علاوه بر این ، هر دو به دلیل مخالفت صریح خود با اسلام مورد انتقاد قرار گرفته اند ، زیرا نتانیاهو در سال 2018 به دلیل تماس با فلسطینی ها از فیس بوک منع شد. “هیولا به شکل مردان ،” و برای اعلام “تا اینجا … صلح برقرار نخواهد شد. همه مسلمانان سرزمین اسرائیل را ترک می کنند.”

ظاهراً نتانیاهو از حمایت کوهها استقبال کرده است. “لطفا با همکاران خود رفتار کنید تا جلوی این جنون را بگیرید!” او به توئیت کوهس پاسخ داد ، و پیوندی به مقاله ای داشت که جزئیات دولت آلمان را شرح می داد “سازمان های غیردولتی مدافع سیاسی در اسرائیل ، کرانه باختری و غزه از طریق چارچوب های مختلف.”

حزب LDK و AfD و بنیامین نتانیاهو دارای پایگاه های رای دهنده ای وفادار هستند و هر دو از چپ در کشورهای مربوطه متنفر هستند. در حالی که مواضع آنها در مورد وقایع تاریخی مانع از اتحاد آزاد است ، شاید ارتباط توییتر جایر نتانیاهو با کوه نشانه این باشد که این بازیکنان ، که منطقی ترین نظر ناظر به مخالفان هستند ، ممکن است در آینده رابطه برقرار کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *