مجارستان پس از شیوع آنفلوانزای مرغی در یک مزرعه 101000 مرغ را ذبح می کند – اخبار جهانی RT

بیش از 101000 مرغ پس از تأیید آزمایشگاه وجود آنفولانزای مرغی در این مکان ، مجبور به کشتار در یک مزرعه مجارستانی می شوند.

محلی که در مرکز آخرین شیوع قرار دارد یک مزرعه بزرگ تخم مرغ در Roundegyhaza است. آنفولانزای مرغی پس از کاهش قابل توجه تولید و افزایش مقدار تخمهای پوسته نرم باعث ایجاد نگرانی در مورد عفونت شد.

در حالی که مقامات منتظر آزمایش های بیشتر هستند ، نمونه ها ویروس بیماری زا را صبح روز پنجشنبه تأیید کردند ، کارشناسان دامپزشکی دستور تخلیه 101000 مرغ ، اجرای یک منطقه حفاظت 3 کیلومتر و یک منطقه نظارت با شعاع 10 کیلومتر را به سرعت صادر کردند.

NEBIH انتظار ندارد که آخرین شیوع آن بر تجارت خارجی تأثیر بگذارد ، اما ، بدون در نظر گرفتن ، آژانس تأیید کرد که طبق پروتکل بین المللی با کشورهای شریک در ارتباط بوده است.

اخبار مرتبط  ایران پس از آنكه آمریكا به دلیل خرید سلاح های روسی تحریم كرد ، 'تركیه' در كنار 'آن است'
همچنین در rt.com
شیوع ویروس آنفولانزای مرغی بسیار بیماریزا H5N8 در طیور لیتوانیاییوضعیت مجارستان آخرین مورد گزارش شده آنفلوانزای مرغی است ، به دنبال موارد تایید شده در چندین کشور در ماه های اخیر ، از جمله لیتوانی ، فرانسه ، انگلیس ، آلمان و روسیه ، با حضور مقامات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع گسترده در سراسر جمعیت پرندگان در اروپا.

با توجه به خطر تماس گله های طیور با پرندگان مهاجر وحشی ، مقامات اقدامات اساسی را انجام داده اند. به عنوان بخشی از اقدامات كنترل بیماری ، به دامداران راهنمایی شده است كه حیوانات خود را در داخل نگه دارند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *