مجسمه ASTEROID به اندازه آزادی که در حال عبور از کره زمین است ، به عنوان شش سنگ فضایی به گذشته خود می چسبند – RT World News

یک سیارک بزرگ که تقریباً به اندازه مجسمه آزادی است ، قرار است روز شنبه از کنار زمین پرواز کند. این شیء عظیم در میان یک کلاچ شش سنگ فضایی است که آخر هفته این سیاره ما خواهد گشت.

بزرگترین بازدید کننده از دوهزار فضا لقب 2020 JX دارد و قطر آن تا 100 متر اندازه دارد و تقریباً به اندازه ایکون در جزیره لیبرتی در نیویورک ساخته شده است.

مرکز مطالعات اشیاء در نزدیکی زمین ناسا (CNEOS) در صورت تهدید برای سیاره ما ، قسمت پروازی مواد فضا را ردیابی می کند. خوشبختانه ، محاسبات آن پیش بینی می کند که تخته سنگ فضایی با اطمینان نزدیک به 18،000 مایل در ساعت در ساعت 19:00 به وقت گرینویچ عبور می کند.
همچنین در rt.com
یكی از تلسكوپهای اصلی دفاع سیاره زمین فقط نوع جدیدی از ASTEROID را مشاهده كرد … با دماداره فضایی ایالات متحده 2020 JX را به عنوان سیارکی آپولو طبقه بندی کرده است ، همان طبقه بندی شهاب سنگی که صدمه دیده در هنگام انفجار صدها نفر در شهر روسیه در چلیابینسک در سال 2013 ، صدها نفر را مجروح کرد.

اخبار مرتبط  دادگاه بدترین حكم جنایی تیرانداز مسجد كریستچرچ را در تاریخ نیوزلند به دست می دهد - RT World News

همچنین به عنوان “اشیاء نزدیک زمین” ، اصطلاح ناسا برای توصیف استفاده شده است “ستاره های دنباله دار و سیارک هایی که از جاذبه گرانشی سیارات در نزدیکی مدارها ساخته شده اند که به آنها اجازه می دهد وارد محله زمین شوند.”

Asteroid 2020 JX بزرگترین چهار سنگ فضایی است که روز شنبه در نزدیکی زمین پرواز می کنند. دو سیارک اضافی روز یکشنبه از آنجا عبور می کنند و ناسا می گوید که هر شش نفر در یک فاصله ایمن عبور می کنند. نزدیکترین بازدید کننده در نزدیکترین نقطه خود حدود 900000 مایل از زمین فاصله دارد.

اخترشناسان در حال حاضر نزدیک به 2،000 سیارک ، ستاره دنباله دار و اشیاء دیگر را که می تواند خطری برای زمین باشد ، رصد می کنند. با این حال ، کارشناسان همچنین هشدار داده اند که سیارک های کشف نشده همچنین می توانند تهدیدی برای سیاره ما باشند.
همچنین در rt.com
چهار سیارک در مسیر COLLISION با زمینمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *