مجمع جهانی اقتصاد بازی ویدیویی را تبلیغ می کند که “از طریق ریز معاملات به پناهندگان کمک می کند” ، با این تفاوت که هنوز وجود ندارد – RT World News

ذهن داووس در پشت “Great Reset” اکنون مشغول تبلیغ یک اشک برانگیز در مورد یک جوان آفریقایی است که کدنویسی را یاد گرفت و بازی ای ساخت که به پناهندگان جهان کمک می کند. مشکل این است که حقه بازی معاملات خرد وی بخارپز است.

“این بازی ویدیویی به شما امکان می دهد پا به کفش یک پناهنده بگذارید ،” WEF این هفته توییت کرد و مقاله ای را که در اصل توسط رویترز در مورد پناهنده ای از سودان جنوبی و “سلام” ، یک بازی ویدیویی که گویا ایجاد کرده است ، به اشتراک گذاشت ، به اشتراک گذاشت.

طبق این داستان ، لوال ماین در جریان پرواز والدینش از سودان جنوبی متولد شد و 22 سال بعد را قبل از آمدن به ایالات متحده در اردوگاه پناهندگان در اوگاندا گذراند. او برای اولین بار در این اردوگاه ها رایانه ای دید و یاد گرفت كه كد را با آرزو به “تغییر دنیا” با ایجاد یک بازی که به همه اجازه می دهد سختی های پناهنده شدن را تجربه کنند.

سلام به صورت رایگان بازی خواهد شد ، اما بازیکنان باید از طریق برنامه های غذایی ، آب یا دارو برای شخصیت های مجازی خود خرید کنند – و بخشی از آن سپس به پناهندگان زندگی واقعی تعلق می گیرد.

وقتی شخصی در بازی غذا می خرد ، شما در واقع شخصی را در غذای اردوگاه پناهندگان خریداری می کنید.

معاملات خرد از ویژگی های بسیار بحث برانگیز بازی های مدرن بوده است و نه ماین و نه رویترز توضیح ندادند که سلام چگونه واقعاً پول را تحویل می دهد. کمترین چیزی که در مورد بسیاری از پاسخ ها به توئیت WEF نسبت به این مفهوم بدبین بود.

داستان رویترز بازی ماین را گفت “بعد از اینکه او آن را در فیس بوک بارگذاری کرد و توجه صنعت بازی را به خود جلب کرد ، ویروسی شد” تا جایی که او در جوایز بازی در سال 2018 به عنوان یک شهروند جهانی بازی انتخاب شد.

اخبار مرتبط  تحریم های ایالات متحده بر سر S-400 های روسی "تمام ارزش های" اتحاد خود با ترکیه را "متزلزل" کرده است - آنکارا - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
اگر فقط آنها به Greta گوش می دادند: مجمع جهانی اقتصاد برای مقایسه تغییر آب و هوا در ونوس با آنچه در زمین است مورد تمسخر قرار گرفتبا این حال ، این داستان در واقع در فوریه سال 2020 منتشر شد. بررسی وب سایت Junub Games ، که Salaam را تولید می کند ، روز سه شنبه هنوز بازی را به عنوان “به زودی.” بقیه صفحه شامل پوشش رسانه ای Mayen ، حمایت از پناهندگان و پیشنهاد کار برای “سازندگان برتر بازی برای کمک به سلام کردن ما.”

جای تعجب است که چرا WEF ممکن است در فوریه 2020 داستانی در مورد بخارپز موجود را که هنوز وجود ندارد ، مورد استفاده قرار دهد. ماه گذشته ، این سازمان با اشاره به تجربه زهره ، در همه مکان ها ، تلاش کرد تا تلاش های سوئدی Greta Thunberg علیه تغییرات اقلیمی ساخته شده توسط انسان را ارتقا دهد. مگر اینکه WEF استدلال کند که فضانوردان زمین باستان سیاره دوم منظومه شمسی را مستقر کرده و جو آن را به گونه ای نابود کرده اند ، از هم اکنون دانشمندان معتقدند که زهره به دلیل فوران آتشفشان ها به گلخانه تبدیل شده است.

سازمان فراملی پایگاه های داووس در ماه های اخیر به دلیل اعلامیه ای که توسط م andسس و مدیر آن كلاوس شواب با نام “بازنشانی بزرگ” نوشته شده بود ، طرفدار استفاده از بیماری همه گیر Covid-19 برای ایجاد تغییرات گسترده در چگونگی كار جهان است ، به شهرت رسیده است.
همچنین در rt.com
اگر «تنظیم مجدد بزرگ» واقعاً برای ما خوب است ، بیایید درباره آن رفراندوم برگزار کنیم ، بنابراین می تواند دارای یک حکم دموکراتیک باشد (یا نه)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *