محققان جنگل های واقعیت مجازی ایجاد می کنند تا خطر تغییر آب و هوا را “تجربه احشایی بیشتر” قرار دهند – RT World News

در تلاش برای برجسته کردن تأثیرات تغییرات آب و هوایی ، دانشمندان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا یک جنگل واقعیت مجازی ایجاد کرده اند و “بازدید کنندگان” را دعوت می کنند تا بررسی کنند که چه نوع تغییراتی ممکن است به دلیل تغییرات آب و هوایی ایجاد شود.

محققان در دانشگاه تعداد زیادی از داده های حاصل از مدل های تغییر آب و هوا ، مدل های گیاهی و مدل های زیست محیطی را برای ایجاد یک جنگل مدرن که در آن دو سناریوی مختلف آینده را به کار گرفتند ، ترکیب کردند: یک سناریوی پایه و یک سناریوی گرم و خشک.

https://www.youtube.com/watch؟v=TQXdzxZVYbk

تعداد بیشماری از داده ها برای بازآفرینی دقیق زیر طبقه ، یا بوته ها و گیاهانی که در زیر تاج اصلی رشد می کنند و همچنین جمعیت درختان جنگل ها با هم ترکیب شده اند که کاربران می توانند در حال حاضر و در سال 2050 دوباره احیا شوند.

“مشکل اصلی که باید برطرف شود این است که تغییر اقلیم انتزاعی است” الكساندر كلیپل ، استاد جغرافیا در دانشگاه گفت.

معنی آن فقط در 10 ، 15 یا 100 سال آشکار می شود. درک و برنامه ریزی و تصمیم گیری برای مردم بسیار سخت است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2ReUrihl_Cs

اخبار مرتبط  مرگ و میر کووید 19 در بخش مراقبت های ویژه فرانسه سه تا چهار زمان بالاتر از آمار رسمی - گزارش - RT World News

به طور خاص ، این تیم از LANDIS II – یک مدل اکوسیستم جنگلی در مقیاس چشم انداز برای شبیه سازی فرآیندهای اساسی زیست محیطی – استفاده کرد و آن را با یک مدل رایانه ای تولید شده رویه ای ترکیب کرد تا جنگل مجازی را مطابق با برخی از قوانین بوم شناختی هدایت کند.

“رویکرد ما برای ایجاد تجربیات احشایی جنگل ها تحت تغییرات آب و هوایی می تواند ارتباط بین متخصصان ، سیاست گذاران و عموم مردم را تسهیل کند” محققان گزارش دادند

به کاربران توصیه می شود با هدف افزودن چشم اندازهای زیادی به داده ها و هشدارهای مربوط به تغییرات آب و هوایی ، در حال حاضر در هر سناریو آینده انواع درختان را زنده نگه می دارند و رشد می کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *