محققان “هیچ نشانه ای” نمی یابند که بیماران تحت داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی در معرض خطر بیشتری از Covid-19 شدید – جان هاپکینز – اخبار جهانی RT

در اخبار امیدوار کننده ویروس کرونا ، محققان دانشکده بهداشت عمومی جان هاپکینز بلومبرگ دریافته اند که برخلاف ترس گسترده ، بیماران داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی در معرض خطر بیشتری از Covid-19 شدید نیستند.

بیماران سرکوب شده از سیستم ایمنی به طور معمول در گروهی قرار می گیرند که از داروها برای جلوگیری از رد عضو بدنبال پیوند یا درمان انواع بیماری ها و بیماری های التهابی یا خودایمن استفاده می کنند. تقریباً 10 میلیون نفر فقط در ایالات متحده در این گروه قرار می گیرند.

وضعیت پزشکی بعنوان یک عامل خطر بالقوه در همه گیر همه گیر شناخته شده است ، به بیماران توصیه می شود برای محافظت بهتر از ابتلا به ویروس کرونا ، “پیله” کنند یا نسخه شدیدتری از فاصله اجتماعی را تمرین کنند.
همچنین در rt.com
“نقطه اوج” همه گیری: WHO می گوید 22 کشور اروپایی نسخه جدید Covid-19 دارنداین تحقیقات جدید نشان می دهد که آنها در معرض خطر بیشتری از دیگران نیستند ، زیرا بیماران سرکوبگر سیستم ایمنی هنگام بستری شدن در Covid-19 شدید ، نتایج بدتری را تجربه نمی کنند.

محققان سوابق بی هویت 2،121 بیمار Covid-19 بستری در بیمارستانهای جان هاپکینز در بالتیمور ، مریلند و واشنگتن دی سی را بین مارس و آگوست 2020 تجزیه و تحلیل کردند. حدود 108 ، یا حدود 5 درصد ، می تواند به عنوان سرکوب سیستم ایمنی طبقه بندی شود.

این تیم دریافت که به طور متوسط ​​، بیماران سرکوب شده از سیستم ایمنی ، از نظر طول مدت اقامت ، مدت زمان استفاده از دستگاه تنفس و یا مرگ در بیمارستان ، نتایج بدتری نسبت به سایر بیماران کووید تجربه نمی کنند.

اخبار مرتبط  لاوروف رهبران منافع خودخواهانه را نجات جان خود را در طول همه گیری منفجر می کند - RT World News

“این نگرانی وجود داشته است که سرکوب سیستم ایمنی ممکن است یک عامل خطر مهم برای COVID-19 شدید باشد ، اما با اطمینان خاطر ما هیچ نشانه ای از آن پیدا نکردیم” می گوید: نویسنده مطالعه ، Kayte Andersen ، یک دکتر نامزد در گروه اپیدمیولوژی دانشکده بلومبرگ.

در حقیقت ، گزارش های حکایتی از بیمارستان های سراسر جهان این احتمال را نشان داده است که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی ممکن است به اصطلاح “طوفان سیتوکین” را که می تواند سیستم ایمنی بیماران را در موارد شدید Covid-19 تحت فشار قرار دهد ، فرو نشاند.
همچنین در rt.com
دانشمندان 8 موفقیت خاص ژنتیکی مرتبط با عفونت Covid-19 را در دستیابی به موفقیت ممکن در زندگی نجات می دهندبه عبارت دیگر ، داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی به جای مانع ، ممکن است نوعی محافظت در برابر عفونت شدید Covid-19 را ایجاد کنند.

تیم تحقیقاتی در حال حاضر دامنه کار خود را به سطح ملی گسترش داده است ، به این امید که اطلاعات دقیق تری در مورد رمز و راز سرکوب سیستم ایمنی و Covid-19 کسب کند.

“در این مرحله ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی را برای سایر موارد تشخیص داده شده مصرف می کنند ، نگران باشند که داروهای آنها خطر ابتلا به COVID-19 شدید را افزایش می دهد” آندرسن می گوید.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *