مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن جنگی رها شده ، قفل شده و بارگذاری شده در بلندی های جولان را کشف می کنند – RT World News

کوهنوردان در بلندی های جولان که توسط اسرائیل اشغال شده بودند با یک غافلگیری تکان دهنده مواجه شدند و در یک میدان تانک های جنگی مسلح و بدون محافظ قدم زدند. ارتش اسرائیل قول داده است كه سربازان مسئول این جنگل را به شدت مجازات كند.

در فیلم های ویدئویی که روز پنج شنبه توسط یکی از کوهنوردان شلیک شده است ، حداقل پنج مرکاکا Mk. تانک های اصلی جنگ چهارم در بالای یک فلات در ارتفاعات جولان غیرقانونی نشسته بودند. فیلمبردار به سمت یک مخزن قدم می زند تا درب آن را باز و تجهیزات و مهمات آن را که کاملاً محافظت نشده در داخل است ، کشف کند.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) به سرعت محکوم کردند هر کس که تیرهای 65 تنی را بعهده نگه دارد ، محکوم کند. “این موضوع بلافاصله بررسی خواهد شد ،” سخنگویی به جروزالم پست گفت. “دروس آموخته می شود و افراد مسئول تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و مجازات شدیدی خواهند داشت.”

در مورد اینکه چرا تانک ها رها شده اند ، یک رمز و راز است. با کشف این خبر دو روز قبل از شبات ، سربازان مسوول به دلایل مذهبی به طور واضح زیر پا نگذاشتند. در واقع ، ارتش اسرائیل فقط به تعدادی عضو فوق ارتدوکس در صفوف خود یک شبات رایگان اعطا می کند.

اخبار مرتبط  دو فروند هواپیمای Su-27 دنباله جنگنده بلژیکی F-16 بلژیکی که در نزدیکی مرز روسیه در دریای بالتیک پرواز می کند (VIDEO) - RT World News

بلندی های جولان نیز منطقه ای گرم برای خالی نگه داشتن چنین وسایل نقلیه خطرناکی است. فقط سه هفته پیش ارتش اسرائیل پس از خنثی کردن تلاش برای بمب گذاری در منطقه مورد مناقشه ، اهداف نظامی در سوریه را مورد اصابت قرار داد. این منطقه از زمین هایی است که اسرائیل در طول جنگ شش روزه سال 1967 به اسارت گرفت ، اما فقط اسرائیل و ایالات متحده به عنوان قلمرو اسرائیل شناخته می شوند.
همچنین در rt.com
اسرائیل به اهداف نظامی سوریه در نزدیکی دمشق حمله می کند ، IDF آن را “پاسخ” به حمله مرزی ناموفق می نامدبا این وجود برنج برتر IDF با آگاهی از اینکه کوهنوردان فقط به دیدن وسایل نقلیه علاقه مند بودند ، نفس راحتی می کشند. در ایالات متحده در سال 1995 ، شاون نلسون ، یک جانباز و معتاد به مت آمفتامین ، موفق شد به یک زره پوش گارد ملی در سن دیگو دست بزند و تانک M60A3 Patton را آغاز کند. نلسون در جاده ای از شهر به راهپیمایی نیمه ساعت سوار شد و پیش از آنكه سرانجام سوار وسیله نقلیه در تقسیم كننده جاده بزرگراه شود. پلیس دریچه تانک را باز کرده و نلسون را به ضرب گلوله کشته است. خوشبختانه برای جمعیت سن دیگو ، سلاح های مخزن بارگیری نشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ARJqkZDxRgM

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *