“مخالف کوید” با خشونت پس از حمایت از اعتراض ضد قفل ملبورن دستگیر شد ، اما به پیروان فیس بوک می گوید که نروند (ویدئو)

چند روز پس از بازداشت مادر باردار به “تحریک” اعتراض ضد قفل ، پلیس ملبورن پس از “مبارز آزادی” که خودش یک شبکه توطئه Covid-19 را اداره می کند ، آمد. دستگیری دراماتیک درگیر فیلم شد.

جیمز بارتولو ، یک سرباز سابق ، بدنساز و مردی که – به قول خودش – علیه این افراد می جنگد “سیستم فاسد و شکست خورده” در حین قفل شدن Covid-19 ، ویدئویی از او که صبح زود در آستانه خانه خود با پلیس بحث می کرد پخش مستقیم داشت.

مجریان قانون ، از جمله افسران یونیفورم مسلح ، خواستار باز کردن درب و اجازه دادن به آنها برای صدور قرار بازرسی به اتهام تحریک اعتراض ضد قفل برنامه ریزی شده برای شنبه در ملبورن شدند. بارتولو با گفتن اینكه او مخالفت كرد “به مردم گفت که نروند” در صفحه فیس بوک او ، اما تیم فشار آورد و تهدید کرد که به زور وارد خواهد شد.

“شما غیرقانونی تخلف می کنید و از شما اتهام می شود. اگر هر چیزی را بشکنید تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید ،” مرد از بالکن فریاد می زند ، اما به نظر می رسید کارآگاه اصلی هیچ حالتی برای شنیدن استدلال های قانونی ندارد.

“در را باز کن وگرنه آن را مجبور می کنم ، من بازی نمی کنم” درست همانطور که همکارش چکش را آماده کرد تا در را باز کند ، شنیده می شد.

با بلندتر شدن صدای ضربه زدن به در ، بارتولو با پایین فرار کرد و داد زد: “سلام ، دیگر از شکستن ** من دست بردار!” چند لحظه بعد پلیس وارد شد و مرد را با دست به زمین زد تا به او دستبند بزند.

سپس مأموران با بازرسی از خانه بارتولو ، یک تلفن همراه و لپ تاپ به همراه پنج شمشیر سامورایی را توقیف کردند. او به اتهام متهم شد “تحریک ، در اختیار داشتن اسلحه ممنوع و دو مورد مقاومت در برابر پلیس” پلیس ویکتوریا برای رسانه ها فاش کرد.

با این حال ، به نظر می رسد دستگیری چشمگیر تأثیر چندانی بر بارتولو ، که یک گروه توطئه ای فیس بوک را تحت عنوان “شبکه حقیقت آگاهانه” اداره می کند ، نداشته است. ساعاتی پس از بن بست ، او به طور زنده در صفحه خود ظاهر شد و به پیروان گفت که چنین است “همه خوب” و در “روحیه خوب”. در این بین وی حضار را از حضور در اعتراض روز شنبه به شکلی که هست هشدار داد “یک تله.”

بارتولو طی روزهای اخیر به طور فعال در حال ترویج برنامه ریزی شده برای اعتراض ضد قفل در حرم بزرگداشت ملبورن بود ، اما آخرین ویدیوی وی حاکی از آن است که محل برگزاری آن چنان شلوغ پلیس خواهد بود که هیچ کس نمی تواند وارد آنجا شود.

اخبار مرتبط  هزاران نفر به تماشای نژادپرستی در استرالیا اعتراض می کنند و مخالفت می کنند که دولت در حین شیوع کوید 19 تجمع نکند - RT World News
همچنین در rt.com
پلیس اوسی با دستگیری زن باردار به دلیل پیام ضد قفل ، “راضی” است. او آن را به عنوان آدم ربایی ترسناک توصیف کردوی طی ماههای گذشته به دلیل زیر سingال بردن مقیاس اپیدمی – که بیش از 26000 نفر را آلوده کرد و نزدیک به 680 نفر را در استرالیا کشته بود – بدنامی خود را بدست آورد ، اثربخشی ماسکها و قانونی بودن قفل های بسته شده. نوشته های “شبکه واقعیت آگاهانه” این را نشان می دهد

بارتولو معتقد است که فرود آمریكا در ماه كاذب بوده ، واكسن ها مضر بوده و قرنطینه توسط نخبگان و شركت ها برای ایجاد فشار بیشتر بر مردم استفاده می شود.
او خود را به عنوان یک توصیف می کند “حقیقت جوی” و “جنگنده آزادی” کی اونجاست “خدمت عدالت به افراد ، شرکتها و نهادهای فاسد ، پیچ خورده و بیمار.”

بازداشت بارتولو اندکی پس از آن صورت گرفت که زوئی لی بولر ، مادر باردار در بالارات ، ویکتوریا نیز دستبند شد و به او متهم شد “تحریک” یک رویداد غیرقانونی ضد قفل آنلاین. فیلم دستگیری وی ، که بعداً آن را توصیف کرد “آدم ربایی” توسط مردان لباس شخصی ، اوایل این هفته ویروسی شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *