مدافعان کره شمالی از شایعات درگذشت کیم جونگ اون عذرخواهی می کنند – اما آیا رسانه های غربی تا به امروز شک و تردید سالم ایجاد می کنند؟ – RT World News

حامیان کره شمالی از انتشار اخبار جعلی درباره مرگ رهبر کیم جونگ اون عذرخواهی کردند. آیا رسانه های غربی که اعتقاد دارند که همه سخنان خود را دارند ، سرانجام با بررسی واقعی ادعاهای وحشی خود درباره کشور ، شروع به بررسی می کنند؟

دو مدافع در پارلمان کره جنوبی روز دوشنبه پس از اصرار حاکم کره شمالی درگذشت و یا نزدیک به آن ، عذرخواهی عمومی کردند. عذرخواهی ها روی پاشنه های توبیخ های سنگین از حزب حاكم دموکرات جنوبی قرار گرفت ، و همچنین خواستار مجازات مدافعان به دلیل انتشار شایعات دروغین شدند.

در خلال سه هفته غیبت کیم از انجام وظایف عمومی ، کارخانه شایعات رسانه ای غربی با انتشار اخبار خبری از یک خروجی کلیک کره جنوبی کره در مورد جراحی قلب به عنوان عناوین شوک با عناوین شوک حامل برخی اخبار “کیم مرده است و جنگ قریب الوقوع است!رهبر در مراسم رونمایی از روبان برای یک کارخانه کود ، روی رژه رسانه ها بارید ، اما با نشان دادن چهره خود در تلویزیون دولتی روز شنبه. در حالی که طرفدارانی که به سوختن دیوانگی کمک کرده اند ، برخی از توهین ها را علناً نشان داده اند ، اما رسانه های غربی که ادعاهای خود را تقویت کرده اند ، هیچ کاری انجام نداده اند. در واقع ، برخی حتی سعی کرده اند دو برابر شوند ، ادعا می کنند “اسرار امیزنشان از مچ دست کیم اثبات شده وی در بیمارستان بستری است.
همچنین در rt.com
شایعات کیم هرگز نمی میرد: “فیلم” رهبر کره شمالی “زنده شد – شواهد” از جراحی قلبدر حالی که منسوجات کره شمالی منابع غنی از به روزرسانی های سوال برانگیز در مورد این کشور برای روزنامه نگاران گرسنه اطلاعات هستند ، ممکن است امیدوار باشیم که پس از اثبات این امر دوباره بسیار اشتباه شود ، اما رسانه های غربی آموخته اند که هنگام بروز حرف خود نسبت به استفاده از کلمه خود دقت بیشتری کنند. به ادعاهای وحشی درباره کشور سابقشان اما در صورت وجود هرگونه نشانه ای از تاریخ ، هیچ گونه تصحیح شرم آور آنها را متقاعد نخواهد کرد که جلوی چاپ بی پروا گزارش های غیرمستقیم را بگیرند که کمی بیشتر از تبلیغات قساوت جنگ است.

دیپلمات پیشین کره شمالی ، تائه یونگ هو ، که یک ماه پیش به پارلمان کره جنوبی انتخاب شد ، عذرخواهی کرد “به همه“برای ادعای کیم نتوانست”در کنار خودش بایستید یا به درستی قدم بزنید“فقط چند روز قبل از ظهور رهبر کره شمالی. در بیانیه روز دوشنبه ، تائه اذعان کرد که وی توسط کره جنوبی انتخاب شده است “با انتظارات یک تحلیل دقیق و پیش بینی دقیق در مورد مسائل کره شمالی، “اضافه كرد كه احساس كرد”سرزنش و مسئولیت سنگین“به خاطر اشتباه او در حالی که تائه ، که در سال 2016 از شمال خارج شد ، به طور مرتب در مورد از بین رفتن سیستم کره شمالی پیش بینی می کند ، او ابتدا در مورد شایعات مرگ کیم احتیاط کرده بود ، هفته گذشته به سی ان ان گفت که رهبر “فقط“بستر.

اخبار مرتبط  ماکرون برای اعمال اطمینان از اصلاحات در لبنان به عنوان "فشار لازم" به کار می رود - بیروت در تلاش است تا دولت جدیدی را شکل دهد - RT World News

سیاستمدار مخالف جی سونگ هو پیش رفته بود و روز جمعه در رویترز با اطمینان گفت كه وی “99 درصد مطمئن هستند که کیم پس از جراحی قلب و عروق درگذشت، “بر اساس اطلاعاتی از منبعی که وی نتوانسته نام ببرد. او حتی خبر رسمی مرگ کیم را پیش بینی کرد “به محض شنبه، “قبل از اینکه کاملاً آشکارا اشتباه نشان داده شود وقتی رهبر در همان روز در تلویزیون مشاهده شد.

در عذرخواهی متعاقب روز دوشنبه ، جی قول داد كه “با دقت پیش برو، “اضافه کرد که او”چند روز گذشته به خودم اندیشیدم و وزن موقعیتی را که در آن هستم حس کردم.

یکی از اعضای حزب دموکراتیک کره جنوبی خواستار عدم دفاع از کمیته های اطلاعاتی و دفاعی در کمیته های اطلاعاتی و دفاعی شد و یکی دیگر آنها را به مشارکت کم در جامعه متهم کرد. یک گروه فعال ، هر دو مرد را به همراه رهبر حزب مخالف ، به گسترش اطلاعات نادرست متهم كرد.
همچنین در rt.com
چرا MSM اعتقاد دارد شایعات عجیب و غریب از جنوب درباره کره شمالی ناشی می شود؟ دو کشور هنوز از نظر فنی در جنگ هستند!با این حال ، رسانه هایی مانند CNN – که برداشت اولیه “جراحی قلب“داستان از کره جنوبی Daily Daily ، پرتاب موج گسترده ای از حدس و گمان هایی که با پیش بینی جنگ بر سر چه کسی مسئولیت هسته ای های شمال را بر عهده خواهد گرفت – و همسالان غربی آن مجبور به پاسخگویی به اشتباهات خود نیستند و بعید به نظر می رسد. به زودی از آنها یاد بگیرم

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *