مدل ادعا می کند که در پرواز Ryanair به او گفته شده بود از ماسک جراحی استفاده شده “DIRTY” استفاده کند – RT World News

پس از اینکه خدمه پرواز Ryanair گفت پوشش صورت پارچه ای قابل استفاده مجدد وی نامناسب است ، یک مدل انگلیسی ادعا کرده است که از او خواسته شده صورت غیر مستعمل و کثیف صورت غریبه را بپوشد.

بلوبل ووی مجبور شد که وقتی سه شنبه در حال پرواز از ایتالیا به لندن بود ، به این درخواست ناراحت کننده پاسخ دهد.

“من توسط کارمندان متوقف شدم و به من گفتند که باید آن را بردارم زیرا فقط با یکبار مصرف می توانم سفر کنم” وویی به دیلی میل گفت. وقتی او توضیح داد که یکی ندارد ، به مدل گفته شد که از مسافران دیگر بخواهد “یدکی.”

این مدل گفت ، علی رغم اینکه احساس می کند این درخواست منطقی نیست ، این کار را انجام داد و سرانجام یک ماسک صورت یکبار مصرف که توسط مرد مقابلش ارائه شد را گرفت – اما او قبلا آن را پوشیده بود و تمیز نبود.
همچنین در rt.com
مسافر سیاه پوست پس از آشکار کردن ماسک صورت TRUMP برای خوردن بادام زمینی خواست که از پرواز ایالات متحده خارج شود (ویدئو)اخبار مرتبط  گزارش های جدید نشان می دهد كه سیاستمداران برلین آگاهانه کودکان را به مدت چندین دهه با PEDOPHILES زندگی می كنند

“این کثیف بود و من واقعاً نمی خواستم ،” ووی گفت ، افزود كه وقتی آن را به كارمندان پرواز نشان داد ، به او گفته شد كه آن را بپوش “بر فراز” خود او.

“من فقط فکر می کنم کاملاً چشمگیر است ،” ووی از کل ماجرا گفت. در همان زمان ، با افزودن توهین به آسیب ، وی گفت که تمام خدمه پرواز خود ماسکهای قابل استفاده مجدد داشتند.

“من نمی دانم نوعی یادداشت وجود داشت که من در مورد پوشیدن ماسک یکبار مصرف بر روی ماسک قابل استفاده مجدد از دست داده باشم ، اما اگر آن وجود داشت ، آن را دریافت نکردم ،” مدل پس از اوضاع عجیب و غریب کنایه زد.

Ryanair بیانیه ای صادر كرد و گفت كه كارمندان آن از یك فرمان ایتالیایی پیروی می كنند كه استفاده از آن را الزامی می كند “ماسک های جراحی” به نقل از دیلی میل ، در تمام پروازها به ، از و داخل ایتالیا.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *