مدیرکل TikTok کوین مایر در میان عدم توافق با دولت ترامپ کناره گیری می کند – RT World News

مدیرکل اجرایی TikTok کوین مایر استعفا داد ، اظهار داشت که دامنه نقش وی به عنوان رئیس سکوی اشتراک گذاری ویدیو بیشتر از آنچه او می توانست مدیریت کند ، است زیرا این شرکت با واشنگتن نبرد می کند.

تصمیم وی برای ترك این شركت روزها پس می آید كه شركت TikTok علیه دولت ترامپ علیه یك دستورالعمل اجرایی طرح دعوی كرده است كه مانع اجرای برنامه اشتراک گذاری ویدیو از انجام معاملات تجاری در ایالات متحده می شود.

براساس یادداشتی که رویترز مشاهده کرده است ، مدیر کل ونسا پاپاس مدیرعامل موقت شرکت خواهد شد.

وی گفت: “در هفته های اخیر ، از آنجا که فضای سیاسی به شدت تغییر کرده است ، من تأملات قابل توجهی راجع به آنچه که تغییرات ساختاری شرکت ها به آن نیاز دارند ، و آنچه برای نقش جهانی که من برای آن ثبت نام کردم ، تأمل کرده ام.مایر در نامه گفت.

اخبار مرتبط  موج های زمان فضا درک ما از سیاهچاله ها و ستاره های نوترونی وارونه است - RT World News
همچنین در rt.com
“ما به سادگی چاره ای نداریم”: TikTok رسما از دولت ترامپ بخاطر تهدید ممنوعیت شکایت می کندTikTok با اشاره به اینکه ابعاد رو به رشد سیاسی از نقش وی به عنوان مدیرعامل برخوردار است ، عزیمت خود را تأیید کرده است “به طور قابل توجهی تغییر کرده است” مسئولیت های روزانه او

ByteDance که صاحب برنامه محبوب است ، در بیانیه ای گفت که امیدوار است به سرعت موانع تجاری را که در ایالات متحده با آن روبرو است برطرف کند.

واشنگتن ادعا می کند که ByteDance متعلق به چینی می تواند داده های کاربران خصوصی را با پکن به اشتراک بگذارد و تهدیدی برای امنیت ملی باشد. ترامپ تا 12 نوامبر ByteDance را به اسپینف یا فروش TikTok داده است.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *