مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی می گوید که قفل کردن باید آخرین اقامتگاه باشد ، اما ماسک و فاصله اجتماعی می تواند باعث نجات جان 300 هزار نفر در سراسر قاره شود – RT World News

مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) نسبت به استفاده از قفل قفل برای مبارزه با ویروس کرونا هشدار داده است ، با این استدلال این سیاست برای سلامت عمومی بسیار بد است ، فقط در مواردی که “کاملاً ضروری باشد” باید از آن استفاده شود.

طی یک جلسه توجیهی روز پنجشنبه ، هانس کلوگه ، مدیر اروپایی WHO ، از دولتها خواست تا “متناسب”پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19. وی تأکید کرد که مقامات باید هنگام احتیاط سیاست های سنگین مانند قفل کردن را محتاط کنند. در حالی که قطعاً دلیلی برای “نگرانی، “با افزایش موارد در چندین کشور اروپایی که قبلاً تحت کنترل ویروس بودند ، اجتناب از آن ضروری بود”وحشتوی هشدار داد که “و نباید بیش از حد واکنش نشان داد و اقدامات سختگیرانه اعمال کرد.
همچنین در rt.com
آلمان با احزاب مقابله می کند ، مقررات منع رفت و آمد و مأموریت سختگیرانه تر را اعمال می کند زیرا مرکل هشدار می دهد اقدامات جدید ممکن است کافی نباشدکلوگه گفت “ماسک زدن منظم و عمومی“در مکان های عمومی و خصوصی ، و”کنترل دقیق در اجتماعات اجتماعی“می تواند طی شش ماه آینده 300000 زندگی را در سراسر اروپا نجات دهد. اما قفل ملی باید “آخرین چاره“، او هشدار داد ، زیرا آنها بیشتر از منافع آسیب می رسانند.

ما باید به آنچه من آن را خسارت جانبی می نامم – سلامت روان ، خشونت جنسی در خانواده – نگاه کنیم، “و سایر نتایج منفی مانند عقب افتادن کودکان در مدرسه ،” و همچنین “عواقب بسیار مهم اقتصاد خرد“مانند بیکاری گسترده و ناامنی مالی ، با این استدلال که تمرکز فقط بر روی پرونده های Covid-19 خطر نادیده گرفتن آسیب های بیشتر را به خطر می اندازد.

چیزی که ما از بحران کرونا یاد گرفتیم این است که برخورد غیر متناسب با افراد آسیب پذیر است.

کلوگه هشدار داد که تمرکز محدود بر ویروس کرونا باعث از بین رفتن افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی ، سرطان و سایر بیماری های مزمن می شود که ممکن است به دلیل وحشت ناشی از افزایش تعداد موارد Covid-19 تشخیص داده نشود یا درمان نشود. او همچنین خواستار “همدلی و گفتگوی اجتماعی، “با اشاره به اینکه”در بسیاری از کشورها مردم از اقدامات محدود کننده مریض و خسته شده اند”- خصوصاً وقتی به نظر نمی رسد که تأثیر مطلوبی در توقف انتشار ویروس داشته باشند.

اخبار مرتبط  کامیون با 400000 ماسک پارک شده در خارج از کافه آلمان سرقت می شود و فرار می شود - RT World News

محکومیت Kluge در مورد قفلهای سختی که بسیاری از رهبران جهان از آن استقبال کرده اند ، سخنان همکار وی ، نماینده ویژه WHO در Covid-19 ، دیوید نابارو ، که اخیراً هشدار داده است که نباید از قفل قفل استفاده شود ، تکرار می شودابزار اصلی کنترل ویروس.

با تأکید بر اینکه خاموش کردن کل اقتصاد کشورها “یک نتیجه که شما هرگز نباید تحقیر کنید ، و این باعث فقیرتر شدن مردم فقیر است“،” وی هشدار داد که اگر دولتها مراقب نباشند ، در نهایت این درمان بدتر از این بیماری است و دور دیگری از قفل مشت مشت آهن می تواند باعث “یک فاجعه وحشتناک جهانی
همچنین در rt.com
پزشکان در استرالیا خواستار پایان قفل ویکتوریا هستند در حالی که WHO می گوید محدودیت ها نباید در مراحل اولیه باشددانش در مورد قفل شدن و سایر اقدامات فوق العاده سختگیرانه کنترل ویروس همچنان مورد بحث و جدال است. یک نظرسنجی توسط کمیته صلیب سرخ بین المللی ادعاهای متداول را تأیید کرد که تأثیرات بهداشت روان در سیاست های کنترل Covid-19 گسترده بوده است ، از هر دو نفر در کشورهای مختلف انگلستان ، فیلیپین ، لبنان ، و سوئیس. با این حال ، مدافعان قفل قفل تأکید کرده اند که این سیاست تنها راه برای محافظت از افراد مسن و آسیب پذیر است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *