مدیر عامل Moderna می گوید واکسن می تواند از Covid برای مدت چند سال محافظت کند – RT World News

رئیس شرکت بیوتکنولوژی مدرنا ادعا کرده است که “بدترین حالت” کابوس که در آن واکسن Covid-19 فقط برای چند ماه از بیماری محافظت می کند موضوعی نیست که ما دیگر نگران آن باشیم.

“پوسیدگی آنتی بادی تولید شده توسط واکسن در انسان بسیار آهسته کاهش می یابد … ما معتقدیم به طور بالقوه برای چند سال محافظت می شود” مدیر عامل Moderna ، استفان بانسل ، در یک رویداد آنلاین روز پنجشنبه گفت.

“سناریوی کابوسی که در بهار در رسانه ها توصیف شد و فقط یک یا دو ماه واکسن کار کرد ، فکر می کنم از پنجره بیرون است” او اضافه کرد.
همچنین در rt.com
تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا واکسیناسیون Moderna Covid-19 را تأیید می کندرئیس Moderna در ادامه یادداشت کرد ، با این حال ، ممکن است چالش هایی در میان افراد مسن وجود داشته باشد زیرا بعید است مصونیت آنها به اندازه سایر جمعیت ها دوام بیاورد.

روز سه شنبه ، بانسل گفت که وی اطمینان دارد که واکسن Covid-19 این شرکت در برابر سویه های جدید ، مسری تر ، موجود در انگلیس و آفریقای جنوبی موثر است.

اخبار مرتبط  گرسنگی و میل به واکسن می تواند موج مهاجرت جدیدی را در جهان پس از کووید ایجاد کند ، رئیس صلیب سرخ هشدار می دهد - RT World News

در صورت جهش بیشتر ، واکسن فعلی می تواند به سرعت توسعه یافته و سایر سویه های جدید را در بر بگیرد و به عنوان نوعی “کوکتل” تلقیح با لگن موجود مخلوط شود.

شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی روز چهارشنبه تأییدیه عکس خود را از تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا و کمیسیون اروپا دریافت کرد.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت انگلستان در هنگام راه اندازی برنامه AstraZeneca برای جلوگیری از تزریق واکسن فقط در صورت تأخیر در تحویل واکسن 24 ساعته با چهره قرمز مواجه شدتعدادی از متخصصان پزشکی ابراز نگرانی کرده اند که انواع جدید باعث کاهش اثر واکسن های تأیید شده اخیر می شود.

در ماه دسامبر ، مدیر عامل BioNTech ، Ugur Sahin گفت جامعه علمی اطمینان دارد که واکسن Pfizer / BioNTech همچنان در برابر سویه جدید Covid-19 شناسایی شده در انگلیس موثر خواهد بود.

اگر اینگونه نبود ، وی اضافه كرد كه شركت وی فقط در مدت شش هفته قادر به ایجاد واكسن ضرب و شتم است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *