مدیر و وارث غول بسته بندی سبزیجات فرانسوی ، باندوئل کشته شده در حادثه ای مضر – RT World News

جروم بوندوئل ، مدیر اجرایی خانواده بوندوئل ، تولید کننده مواد غذایی زراعی فرانسه ، جمعه شب پس از برخورد اتومبیل با وی هنگام دوچرخه سواری در شمال شهر لیل ، کشته شد.

رسانه های محلی گزارش دادند ، این زن 51 ساله به همراه همسر و دخترش در منطقه اورالیل شهر فرانسه در حال دوچرخه سواری بودند که این حادثه منجر به پایان زندگی وی شد. این مرد علی رغم تلاش برای احیا در صحنه درگذشت.

راننده صبح زود شنبه دستگیر شد و گزارش شده است که سابقه رانندگی بی پروا را دارد.
همچنین در rt.com
مدیر عامل شرکت TikTok کوین مایر در میان اختلافات با دولت ترامپ از سمت خود کناره گیری کرداخبار مرتبط  دولت اسپانیا از ممنوعیت عبور و مرور Covid-19 دیدن می کند ، اما برای افزایش وضعیت هشدار به حمایت مخالفت نیاز دارد - RT World News

جروم در راس امور آینده و توسعه شرکت در هیئت مدیره باندوئل قرار داشت. وی پس از گذشت یک دهه از ساخت یک حرفه مدیریتی در اتومبیل سازی و مشاوره ، در سال 2003 به تجارت خانوادگی پیوست. او همچنین فرزند برونو بوندوئیل ، یک صنعتگر برجسته لیل و رئیس سابق غول سبزیجات است.

گروه بوندوئیل برای 14.500 نفر در سراسر جهان شغلی فراهم می کند ، از جمله 4600 فرانسه. این تاریخچه خود را به سال 1853 می رساند ، زمانی که لوئیس بوندوئل-دال یک شرکت مشروب فروشی را تاسیس کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *