مراحل مدرسه دختران پاکستانی BEHEADING را مسخره می کنند زیرا روحانی انتقام انتقام فرانسه را به دلیل “توهین به پیامبر” (VIDEO) – RT World News

هنگامی که یک روحانی تبلیغ می کرد مسلمانان انتقام خود را از فرانسه – و به طور کلی از غرب – به دلیل “توهین” به حضرت محمد (ص) به دست می آورند ، یک مدرسه مذهبی دخترانه در اسلام آباد در مقابل دانش آموزان جوان خود قمه زنی کرد.

یک زن با حجاب کامل صورت هفته گذشته در ویدئویی که به اکانت رسمی فیس بوک جامیا سیدا هفسا ، حوزه علمیه دختران پاکستان ارسال شده است ، از کلاه بردار برای سر بریدن چهره در مقابل صدها دانشجو تجمع یافته استفاده می کند ، بسیاری از آنها دارای شعارهای اعتراضی ورزشی هستند.

صحنه نگران کننده و گزیده ای از خطبه های آتشین که همراه آن بود از آن زمان توسط رسانه های انگلیسی زبان شکاک مسلمان انتخاب شده است ، حداقل یکی از آنها ادعا می کند که چهره متعلق به امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه است ، اگرچه هیچ شواهدی در این فیلم وجود ندارد مورد است ماکرون به دلیل تلاش های اخیر دولتش برای سرکوب افراط گرایی اسلامی در پی سربریدن معلم تاریخ ساموئل پاتی در ماه گذشته توسط یک مهاجر مسلمان چچنی مورد انتقاد مسلمانان سراسر جهان قرار گرفت.

فیلم قمه زنی به آوازی تنظیم می شود که با شعر قول می دهد “گرد و غبار خرد کنید“کسانی که حضرت محمد را می کشند و قمه زنی را تنها مجازات مناسب توهین به او اعلام می کنند. این مسابقه خشن با خطبه ای همراه بود که در آن روحانی زن نذر انتقام از دشمنان اسلام ، به ویژه فرانسه را کرد.

تاکنون فقط یکی از برادران شما به جهنم رفته است“، روحانی اعلام کرد ، و اضافه کرد که”ما هرگز متوقف نخواهیم شد تا زمانی که انتقام توهین شما را بگیریم”- احتمالاً نقاشی ناپسند کارتونی پیامبر که پتی طبق گزارشات کلاس خود را به عنوان بخشی از درس آزادی بیان نشان داد.
همچنین در rt.com
تماشا کنید: مسلمانان در برلین اعتراضاتی را علیه سرکوب ضد اسلامگرای ماکرون برگزار می کنند و شعار “الله اکبر” می دهندشما این را شروع کردید ، اما ما آن را تمام خواهیم کرد، “ادامه داد ، و پرسید که آیا”ممکن“برای فرانسه به”به پیامبر ما توهین کنید و جلال پاریس را حفظ کنید

اخبار مرتبط  فرانسه در حالی که هزاران نفر به خیابانهای پاریس می آیند در سوگ معلم سر بریده شده (VIDEO) - اخبار جهانی RT

وی همچنین قول انتقام بیشتر از آنچه که به نظر می رسید تلافی “جنگ علیه تروریسم” باشد که سوریه ، عراق ، لیبی و افغانستان را ویران کرده است ، از متحدان فرانسه نیز دریغ نکرد. “همراه با فرانسه ، همه دشمنان مسلمان باید شعله های آتش را که در شرق به ما منتقل می کنید درک کنند ، اکنون در غرب به شما می رسند، “روحانی گفت.

اگر اجازه دهید در صلح و آرامش باشیم می توانید در آرامش زندگی کنیم. صلح شما با ما گره خورده است، “اعلام کرد.

اگرچه ممکن است سر بریده شده در اسلام آباد ماکرون نبوده است ، رئیس جمهور فرانسه با اشتیاق “مثله شده”در نقاشی در جای دیگر. یک اعتراض گسترده در بیرون سفارت فرانسه در داکا شامل آتش سوزی بود و گروه کوچکی از مسلمانان روز جمعه عکس های رهبر را در خارج از سفارت فرانسه در مسکو سوزاندند.
همچنین در rt.com
AP فرانسه را به خاطر تحریک مسلمانان برای خرد کردن سر ، حذف و بازنویسی توئیت پس از انتقادات وحشیانه مقصر می داندسرکوب ماکرون در مورد اسلام رادیکال ، مسلمانان و غیرمسلمانان را قطبی کرده است ، برخی احساس می کنند خیلی کم است ، خیلی دیر است و دیگران آن را جنگی همه جانبه علیه مسلمانان می دانند. رئیس جمهور اذعان کرد که کاریکاتورهای محمد مانند کاری که توسط رسانه طنز چارلی ابدو در سال 2015 منتشر شده ممکن است “تکان دهنده“اما قول داده است که از آزادی بیان در فرانسه محافظت کند – حداقل در مورد نمایش کارتون های نادرست سیاسی.

علی رغم محتوای التهابی آن ، ظاهرا این فیلم نقض سیاست فیس بوک در مورد تحریک خشونت نیست ، حتی اگر شامل یک تماس مستقیم از مسلمانان برای “خون آنها را بریزید”دفاع از ناموس پیامبر.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *