مراسم تشییع جنازه مارادونا هنگام تلاش عزاداران برای ورود به کاخ دولت (VIDEOS) معلق شد – RT World News

هزاران نفر برای ادای احترام به اسطوره فوتبال ، دیگو آرماندو مارادونا ، که چهارشنبه در سن 60 سالگی درگذشت ، به بوینس آیرس آمده اند ، اما هجوم مردم به کاخ ریاست جمهوری باعث شده مقامات این مراسم را به حالت تعلیق درآورند.

این تصاویر نشان می دهد که هزاران نفر برای بزرگداشت بزرگ فوتبالی فقید به پایتخت آرژانتین فرود می آیند. اما این اجتماع گسترده نه تنها به نگرانی های سلامتی در میان بیماری همه گیر Covid-19 منجر شد ، بلکه پرچم های قرمز را نیز به خاطر امنیت عمومی برافراشت.

هنگامی که تلاش بیشتری برای ورود به کازا روزادا ، محل اقامت رسمی رئیس جمهور که تابوت مارادونا در آن نگهداری می شد ، تلاش می شود تا جمعیت گسترده را مهار کند ، پلیس کمک کرد. همزمان با تلاش هواداران برای ورود به کاخ دولت ، نرده های برپا شده از بین رفته و درگیری های متعدد با پلیس آغاز شد. گفته می شود وقتی اعلام شد مراسم زود به پایان می رسد ، جمعیت مضطرب شدند.

اخبار مرتبط  حزب حاکم آلمان آرمین لاشکت ، مرکزگرای خود را به عنوان رهبر جدید خود انتخاب می کند - RT World News

تصاویر از صحنه نشان می دهد پلیس در حالی که پرتابه ها به سمت آنها پرتاب می شود سعی دارد مردم را با سپر ضد شورش عقب نگه دارد. گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور نیز استفاده شده است.

یک خدمه RT اسپانیایی پس از گرفتار شدن در تیراندازی بین سنگ شکن های ناشناس و پلیس شلیک گلوله های لاستیکی ، هنگام تهیه گزارش این رویداد دچار آسیب دیدگی سبک شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=BIWKLPzRAGM

گفته می شود که اکنون جسد مارادونا به قبرستان Jardin Bella Vista منتقل شده است.

مارادونا روز چهارشنبه در اثر ایست قلبی در سن 60 سالگی درگذشت. وی در حال بهبودی از عمل جراحی مغز بود که دو هفته قبل از مرگ تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.
همچنین در rt.com
بیش از یک میلیون نفر انتظار داشتند که در پی طغیان غم و اندوه پس از مرگ آیکون ، در پی دیگو مارادونا در بوینس آیرس شرکت کننداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *