“مرا مسئول” برای قتل های مربوط به جنگ مواد مخدر – رهبر فیلیپین ، دوترته – اخبار جهانی RT

رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترته گفت که وی مسئولیت هزاران قتل توسط پلیس را در سرکوب ضد مواد مخدر بر عهده می گیرد و ادعا می کند که در صورت خدمت به کشورش آماده است به زندان برود.

دوترته ، که دولت او به دلیل نزدیک به 6000 قتل در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر مرتکب شده است ، در سخنرانی تلویزیونی دوشنبه شب گفت که آماده مجازات است.

اگر قتل در آنجا باشد ، من می گویم من خودم هستم … شما می توانید مرا مسئول هر چیزی ، هر مرگ در اعدام جنگ مواد مخدر بدانید.

“مرا به دادگاه بیاور تا زندانی شوم. خوب ، مشکلی ندارم اگر با حبس به کشورم خدمت کنم ، با کمال میل ، “ دوترته اضافه کرد.

رئیس جمهور ، معروف به سخنان تند و فخرفروشانه خود ، در مورد این سخنان صحبت کرد “وظیفه مقدس” که از شهرستان او مواد مخدر و شورشیان کمونیست متعلق به ارتش جدید مردم خلاص شده است.

“اگر کشته شدی ، به این دلیل است که من از مواد عصبانی شده ام ،” او اضافه کرد.

اظهارات دوترته در حالی اعلام شد که وی می تواند به دلیل جنگ خونین مواد مخدر که پس از روی کار آمدن در سال 2016 آغاز کرد ، به اتهامات کیفری روبرو شود ، زیرا حداقل دو شکایت برای جنایت علیه بشریت و قتل عام توسط دادستان دادگاه کیفری بین المللی در دست بررسی است. دادگاه بین المللی کیفری هنوز درمورد اینکه آیا شواهد کافی برای آغاز تحقیقات کامل وجود دارد ، تصمیم گیری نمی کند.

اخبار مرتبط  اوربان می گوید ترکیبی از فرهنگ های مسلمان و کاتولیک در مجارستان "صلح آمیز و ایمن نخواهد بود" - RT World News
همچنین در rt.com
که سریع بود! دوترته فقط چند هفته پس از ملاقات ‘داروی tzar’ را گونی می کندپلیس گزارش می دهد که از زمان آغاز سرکوب 5،856 مظنون کشته و بیش از 256،000 مظنون دیگر دستگیر شده اند ، هر چند تخمین زده می شود که تعداد واقعی کشته ها به طور قابل ملاحظه ای بیشتر باشد.

در ماه سپتامبر ، دوترته – که در دستور کار مبارزه با مواد مخدر به قدرت رسید – بار دیگر خبرهایی را به دستور مقامات گمرک برای شلیک و کشتن قاچاقچیان مواد مخدر منتشر کرد ، “اگر این مواد مخدر باشد ، شما شلیک می کنید و می کشید.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *