مردم علی رغم محدودیت هایی که پس از 2 روز از 18 مورد پرونده جدید ایجاد شده ، مانند ساردین در یک قوطی به قطار پاریس فشار می آورند – RT World News

فرانسه دو روز متوالی از بیش از 18000 مورد ویروس را ثبت کرده است ، زیرا مقامات برای ایجاد محدودیت های جدید و جلوگیری از موج آلودگی تلاش می کنند. با وجود این ، حمل و نقل عمومی هنوز به طور خطرناکی مملو از جمعیت است.

حدود 18،129 عفونت جدید Covid-19 در روز پنجشنبه گزارش شده است ، یک روز پس از بالاترین میزان تاریخ چهارشنبه یعنی 18،746.

با وجود درخواست مقامات بهداشتی برای حفظ فاصله اجتماعی ، حتی در خانه ، تصورات ویدئوی شاهد عینی برای نشان دادن ازدحام شدید در حمل و نقل عمومی وجود دارد.

شهرهای لیون ، لیل ، گرنوبل و سن اتین حداکثر در حالت آماده باش قرار می گیرند و محدودیت های اضافی از آخر هفته آینده اعمال می شود در حالی که پاریس ، مارسی و گوادلوپ در حال حاضر در حداکثر آماده باش هستند.

وزیر بهداشت فرانسه اولیویه وران گفت تولوز و مون پلیه افزایش نگران کننده ای را نشان می دهند و همچنین ممکن است در اوایل هفته آینده به حداکثر هشدار منتقل شوند مگر اینکه تعداد پرونده ها تثبیت شود.

“افسوس ، وضعیت سلامتی در فرانسه همچنان رو به وخامت است” او گفت. “هر روز در فرانسه ، تعداد بیشتری از افراد آلوده می شوند ، بیشتر و بیشتر بیمار می شوند و بیشتر و بیشتر عوارض جدی می گیرند که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند.”

وران بار دیگر خواستار این شد که عموم مردم به رعایت فاصله اجتماعی ، حتی در خانه ، به دنبال انتقال نگران کننده از اعضای جوان به افراد مسن یا اعضای آسیب پذیر خانواده ، پایبند باشند.

بیمارستانهای منطقه پاریس با لغو تعطیلات کارکنان و به تعویق افتادن اقدامات غیر ضروری ، بیمارستانها در حالت اضطراری قرار گرفته اند ، زیرا بیماران ویروس کرونا بار دیگر تختهای بخش مراقبت های ویژه را پر می کنند.
همچنین در rt.com
ده ها تن در حالی دستگیر شدند که فرانسه شبکه اصلی پورنو کودکان را مورد سو استفاده قرار داده است ، از جمله مردانی که مظنون به حمله جنسی به بچه ها در دوربین بودنداخبار مرتبط  وکیل قربانیان جزئیات RT را درباره "رسوایی در میان بیماری همه گیر" بیان می کند - RT World News

در حال حاضر تعداد کشته شدگان این کشور بیش از 32520 نفر است ، در حالی که در چند روز گذشته محدودیت های شدیدی اعمال شده است زیرا در بسیاری از مناطق دستور داده شده است که بارها ، کازینوها و نمایشگاه ها تعطیل شوند ، در حالی که رستوران ها ، سینماها و موزه ها کنترل شدیدتری نسبت به چند ماه گذشته دارند.

دولت فرانسه ابراز انزجار کرده است تا کشور را به محاصره بکشاند زیرا نگرانی ها در مورد اقتصاد همچنان وجود دارد.

“وضعیت بهداشت در فرانسه همچنان رو به وخامت است” وران گفت. “وضعیت بهداشت و وضعیت اقتصادی دو روی یک سکه هستند.”
همچنین در rt.com
دادگاه منطقه ای حکم قفل جزئی مادرید را لغو کرد و ادعا کرد “برای حقوق اساسی مضر است”اوضاع در سایر نقاط اروپا به همان اندازه ناخوشایند است زیرا بالاترین سطح در شش ماه گذشته عفونت در اسپانیا و ایتالیا است.

فرانسه روز پنجشنبه 18129 مورد جدید گزارش کرد ، ششمین روز متوالی در افزایش عفونت های جدید و روز دوم با بیش از 18000 مورد جدید. ایتالیا بالاترین تعداد موارد جدید خود را از 11 آوریل در 4545 مورد ثبت کرده است ، در حالی که اسپانیا گزارش کرده است که در 24 ساعت 5،585 مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا وجود دارد که بالاترین میزان از آوریل است.

در همین حال ، اتریش و هلند ، در میان سایر افراد ، روز پنجشنبه رکورد افزایش روزانه موارد ویروس کرونا را به وجود آوردند ، این نگرانی بیشتر وجود دارد که احتمال دارد ویروس دوباره از کنترل خارج شود.
همچنین در rt.com
آلمان گزارش می دهد که بیش از 4000 مورد Covid-19 در یک روز وجود دارد ، که خطرناک بودن آن از سوی کشورهای اروپایی استفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *