مردم لندن ناامید شدند زیرا ترکیدن لوله “مهم” باعث وحشت خرید آب می شود (ویدئو) – اخبار جهانی RT

هزاران نفر از ساکنان شرق لندن به دنبال ترکیدن “مهم” لوله که قطع برق یکی از پرجمعیت ترین مناطق انگلستان را قطع کرد و ساکنان را به حمله به سوپرمارکت ها بی آب ماندند.

قطع ، ناشی از ترکیدن لوله 42 اینچی در Hackney Marshes ، باعث شد هزاران نفر در طول سه شنبه شب در مناطق پرجمعیت شرق لندن بدون آب آب داشته باشند. شرکت آب و برق تیمز آب اعلام کرد که شبانه روز برای بازگرداندن تأمین انرژی تلاش کرده است. صبح روز چهارشنبه آب به تعدادی از مناطق آسیب دیده بازگشت ، اما بسیاری از خانوارها بدون آن یا با فشار محدود باقی مانده اند.

فیلم هایی در حالی ظاهر شد که سه شنبه شب مردم لندن با خرید وحشت در یک سوپرمارکت محلی اقدام به خرید آب می کنند.

در این خریداران ویدئویی در یک بسته بسته بندی تسکو در محله انتهای شرقی Leytonstone دیده می شود که هنگام خالی شدن قفسه ها ، آغوش و کالسکه های خود را با محصولات آب بطری پر می کنند.

اخبار مرتبط  اعتراض ضد اسلام در اسلو با پارگی قرآن و درگیری بین معترضین و پلیس (عکسها ، فیلم ها) به پایان می رسد - RT World News

با ادامه چالش های تأمین آب در صبح چهارشنبه ، بسیاری از توییترها برای ناراحتی خود استفاده کردند. یک نفر اظهار نظر کرد “به گتو خوش آمدید”

در همین حال ، شهرت انگلیس برای روشن کردن شرایطی توسط لندنی ها مورد تأیید قرار گرفت ، زیرا داستان هایی در مورد فروش اینترنتی آب لوله کشی توسط مردم منتشر شد.

آب تیمز انتظار دارد که از اواسط ظهر به طور کامل از سرگیری شود ، به ساکنان اجازه می دهد دست ها را بشویند ، توالت ها را بشویند و از آب شیر آب آشامیدنی دسترسی پیدا کنند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *