مرد از BEDSHEET ROPE در تلاش برای فرار از تاسیسات قرنطینه اوکلند کوید -19 استفاده می کند – اخبار جهانی RT

به عنوان بخشی از تلاش برای فرار ، مردی که به او دستور داده شده بود در هتلی در اوکلند ، نیوزیلند خودش را منزوی کند ، از طناب ساخته شده از روتختی از پنجره خود پایین آمد. مقامات در حال تحقیق درباره این حادثه هستند.

ادامه مطلب

فردی که از استرالیا اخراج شده بود ، هنگامی که تصمیم گرفت برای آن استراحت کند ، به مدت 12 روز در هتل رامادا در اوکلند محبوس شد.

به گفته مقامات ، تعدادی از ملحفه های بهم چسبیده از پنجره طبقه چهارم آویزان پیدا شده اند که نشان می دهد استراتژی هالیوود برای فرار از محل کار است.

با وجود تلاش های چشمگیر وی ، فرد صبح روز دوشنبه در دروازه جلوی تاسیسات پیدا شد. او بازداشت شد و از او بازجویی می شود. پلیس در حال بازبینی تصاویر دوربین مداربسته است که سعی می کند فرار جسورانه اما ناموفق را با هم ترکیب کند.

اخبار مرتبط  فرانسه با تصویب قانون امنیتی که موجب اعتراض شد ، نزدیکتر می شود ، زیرا نمایندگان مجلس با اکثریت قاطع این لایحه را پشتیبانی می کنند - RT World News

مقامات گفتند که “مهمان” قرنطینه در طول اقامت اجباری خود در هتل دو بار تست منفی داشته است و وی هیچ نشانه ای از بیماری نشان نداده است.

این اولین بار نیست که کسی سعی در فرار از قرنطینه اعمال شده توسط دولت در نیوزیلند دارد. در ماه آگوست ، یک زن پس از فرار از یک مرکز انزوا به دو هفته زندان محکوم شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *