مرد اسپانیایی پس از تماس تقریباً 9000 بار با خدمات اورژانس برای توهین به اپراتورها دستگیر شد – اخبار RT جهانی

یک مرد اسپانیایی که در واقع در هیچ مشکلی نبوده اما از سال 2019 تقریبا 9000 بار با پلیس و اورژانس تماس گرفته است ، پس از تماس های آزار دهنده خود با وی در آب گرم قرار گرفت.

رسانه های محلی روز چهارشنبه گزارش دادند ، این جوان 49 ساله از اوییدو در شمال غربی اسپانیا هفته گذشته پس از شکایت از سرویس 091 ، که کلیه تماس های تلفنی با پلیس ملی این کشور را پردازش می کند ، دستگیر شد.

تحقيقات نشان داد كه وي بيش از دو سال به طور مداوم در حال زنگ زدن به خطوط اضطراري است “تنها با سرزنش و توهین به اپراتورها” پلیس گفت. محققان اظهار داشتند ، این مرد هرگز در شرایط اضطراری قرار نگرفت.
همچنین در rt.com
پلیس اسپانیا کارگر داروخانه سینه را متهم به فروش نتایج جعلی آزمایش Covid-19 کرداخبار مرتبط  گرتا تونبرگ در مقاله انتقادی رسانه های دولتی چین را به "چربی سوزی" متهم کرد - RT World News

گفته می شود در این مدت 3779 تماس عظیم با خط 091 و 4957 تماس دیگر با اورژانس 112 از طریق کارت تلفن وی برقرار شده است.

بر اساس گزارش اسپانیایی ، اپراتورها بارها به تماس گیرنده ناشایست گفته اند که از اشغال خطوط اضطراری که برای افرادی که نیاز به کمک فوری دارند استفاده کند.
همچنین در rt.com
پلیس اسپانیا به کارگاه غیرقانونی اسلحه چاپ سه بعدی که قادر به تولید یک لوله تفنگ در عرض چند دقیقه است حمله کرداما ظاهراً این مرد این خواسته ها را نادیده گرفت و اکنون با اتهام نافرمانی جدی روبرو شده است. این جرم می تواند مجازات سه ماه تا یک سال را در پشت میله های زندان داشته باشد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *