مرد تورنتو پس از روبرو شدن با مشتری فروشگاه پیتزا بدون نقص (VIDEO) صفحه شیشه ای را از بین برد ، صفحه نمایش شیشه را از بین می برد – RT World News

یک ویدیو که نشان می دهد یک مرد تورنتو در حال جابجایی از پشتیبان پیتزا فروشی بدون چهره ، از بین رفته است ، ناظران اینترنتی اظهار داشتند که فرد مورد نظر حتی چهره خود را به درستی پوشانده است.

در این کلیپ ، یک مرد خشمگین به یک مشتری غیرمسلح منتظر غذای خود در یک رستوران زنجیره ای “Pizza Pizza” نزدیک می شود. پس از دور شدن ، مجری ماسک اعلام شده فریاد می زند ، “چه F ** K! تو به من حمله کردی 9-11 تماس بگیرید! “ او سپس پیش از فشار دادن آن از پیشخوان ، جلوی صفحه شیشه ای حاوی پیتزا را با دست برهنه خود خرد کرد. با برخورد به زمین ، صفحه نمایش قابل شنیدن است که در حال خرد شدن است.

مشتری بدون ماسک سپس بی سر و صدا غذاها و برگ های خود را گرفته و باعث می شود که مرد متلاشی کننده صفحه نمایش را فریاد بزند: “غذای خود را به او ندهید!” و “شما نباید این کار را می کردید! او به من حمله کرد! “

این واقعه عجیب و غریب با این واقعیت گیج کننده تر می شود که به نظر می رسد هوشیار ماسک ماسک خودش را زیر چانه خود پوشیده است. کاربران اینترنت از این وضعیت غافلگیر شدند.

اخبار مرتبط  اردوغان ترکیه استعفای وزیر کشور را پس از اعلام آخرین توافق در مورد آخرین مهلت پیمان در هرج و مرج ، رد کرد - RT World News

او گفت: “با این حال او به عنوان یک بند چانه دار خود را پوشیده است ؟! اگر دهان و بینی شما را نپوشاند ، تنها چیزی که از گسترش آن جلوگیری می کند ، نفس حیاط خلوت شماست! “ به یک کاربر Reddit شوخی کرد.

بسیاری از اظهارنظرها حاکی از آن است که طغیان شدید ممکن است نتیجه مشکلات سلامت روان باشد.

تورنتو برای پوشیدن ماسک در کلیه فضاهای عمومی سرپوشیده نیاز دارد. سیاست های مشابه اتخاذ شده توسط مقامات انگلیس و آلمان باعث اعتراض در آن کشورها شده است. در هلند ، دولت گفته است كه به مردم توصیه نخواهد كرد كه ماسك صورت بپوشند ، با بیان اینكه اثبات كافی وجود ندارد كه نشان دهد آنها در جلوگیری از گسترش Covid-19 مؤثر هستند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *