مرد مسلح مردم را در لووره فرانسه گروگان می گیرد ، گزارش ها ادعا می کند که وی خواستار “عبور آزاد به مسجد الاقصی برای فلسطینیان است”.

یک مرد مسلح شش نفر را در یک بانک در نرماندی فرانسه گروگان گرفت. رسانه ها می گویند او خواستار این است كه اسرائیل “كودكان فلسطینی را به طور ناعادلانه زندانی كند” را آزاد كند و فلسطینی های زیر 40 سال را به مسجد الاقصی در اورشلیم اجازه دهد.

به گزارش RTL ، این دو خواسته مستقیماً به رسانه ها داده شد. افسران تخصصی RAID در محل هستند و خیابان های اطراف آن بسته شده است. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

به گفته یکی از مسئولان اتحادیه پلیس ، در بین نگرانی ها مبنی بر اینکه یک کیسه در صحنه می تواند حاوی مواد منفجره باشد ، یک تیم اسکله بمبی نیز وارد این بانک شده است.

یک مذاکره کننده پلیس در صحنه و در تماس با فرد متجاوز است ، در حالی که افسران RAID محیطی را مستقر کرده اند و از منطقه محاصره شده اند.

پنج گروگان پس از ورود مذاکره كننده آزاد شده اند و یك نفر دیگر نیز در داخل مانده است.

اخبار مرتبط  ادعا می شود مطالعه جدید - جهان برای پایان دادن به یک انفجار است ، نه زمزمه کردن ، با انفجار برخلاف آنچه که تاکنون دیده ایم - RT World News

سخنگوی این مرد را 34 ساله با سابقه مشکلات روحی توصیف کرده است.

از عموم مردم خواسته می شود از منطقه عمومی بلوار دی استراسبورگ جلوگیری کنند.

وزیر کشور جرالد دارمنین دارد توییت کرد که او در حال نظارت بر وضعیت است “با دقت بسیار” و با پلیس در تماس است. وی از شهروندان خواست تا به امنیت فعلی امنیتی احترام بگذارند و از منطقه جلوگیری کنند.

RTL همچنین گزارش کرده است که مظنون سابقه کیفری دارد ، از جمله اتهامات آدم ربایی و حبس اجباری.

پس از صحبت با یک مذاکره کننده ، پهلوان گروگان پنجم را آزاد کرد ، به این معنی که تنها یک بانک در آن مانده است. او به پلیس در صحنه گفت كه پراكنده شود و یا می خواهد “منفجر کردن همه چیز ،” اما فقط یک اسلحه در دست او گزارش شده است ، و هیچ زخمی در میان گروگان های آزاد شده گزارش نشده است.

به گفته رسانه های محلی ، دادستان عمومی نیز به صحنه آمده است.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *