مرکز تجارت جهانی در نیجریه آتش گرفت و ستون های بزرگی از دود را پمپ کرد – RT World News

در یکی از برجهای مرکز تجارت جهانی در پایتخت نیجریه ابوجا آتش سوزی رخ داده است. فیلم های موجود در صحنه صحنه ای از دود زیاد است که از طبقه های بالای ساختمان پخش می شود.

آتش سوزی روز دوشنبه در برج عظیم که هنوز در دست ساخت است ، شعله ور شد. هنگامی که مأموران آتش نشانی برای خاموش کردن آتش حریق تلاش کردند ، این شعله ها باعث بروز خدمات اضطراری بزرگی شد.

فیلم های موجود در صحنه نشان می دهد ستون بزرگی از دود خاکستری در بالای ساختمان در حال افزایش است ، اما شعله های آتش باز را نمی توان دید.

تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد تلفات احتمالی پدیدار نشده است ، و شرکت مدیریت این مرکز گفت: این آتش سوزی پیش از آنکه خسارت قابل توجهی وارد کند ، خاموش شده است. به گفته رسانه های محلی با استناد به شاهدان عینی ، احتمالاً این آتش سوزی ناشی از اتصال کوتاه تجهیزات ساختمانی بوده است.

اخبار مرتبط  مسکو با ادعای لهستانی ادعا می کند که مواد منفجره ای را در هواپیمای سقوط شده رئیس جمهور کاچینسکی کاوش کرده است "ساخت فانتزی بی پایان" - RT World News

توسعه مرکز تجارت جهانی از سال 2010 آغاز شد و این پروژه عظیم ابتدا در سال 2013 برای تکمیل برنامه ریزی شده بود. گفته می شود این مجموعه حدود 1 میلیارد دلار هزینه دارد ، به منظور طراحی شامل شش برج ، یک مرکز خرید و یک هتل ساخته شده است ، اما هنوز هم در دست ساخت است
همچنین در rt.com
21 مصدوم بر اثر انفجار شدید انفجار و انفجار کشتی نظامی آمریکا در سن دیگو (VIDEOS)این سایت در سال 2014 تصادف بزرگ دیگری را شاهد بود که جرثقیل ساختمانی سقوط کرد و روکش شیشه ای به شدت آسیب دیده در یکی از برجها را گرفت. خوشبختانه هیچ کس مجروح نشد ، زیرا این سقوط زمانی اتفاق افتاد که کارگران در سایت نبودند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *