مرکل آلمان از اتریشی ها بعد از حمله وین حمایت می کند – RT World News

آنگلا مرکل ، صدراعظم ، پس از حمله تروریستی در وین ، که منجر به کشته شدن حداقل سه غیرنظامی در اثر خشونت اسلحه شد ، تروریسم اسلام گرایانه هم برای آلمان و هم برای اتریش گفت.

“ما آلمانی ها با همدردی و همبستگی در کنار دوستان اتریشی خود هستیم” مرکل روز سه شنبه در بیانیه ای گفت.

تروریسم اسلام گرا دشمن مشترک ما است. مبارزه با این قاتلان و تحریک کنندگان آنها جنگ مشترک ما است.

وی به خانواده های قربانیان تسلیت گفت و برای بازماندگان آرزوی بهبود سریع کرد. مرکل گفت که افکار او با مردم عادی و نیروهای امنیتی است که با تهدید تروریستی مقابله می کنند.
همچنین در rt.com
“این حملات شیطانی باید متوقف شود!”: ترامپ پس از ولگردی وین ، “تروریسم پست” را محکوم می کنداخبار مرتبط  بولسونارو برزیل روزنامه نگاران را "wimps" خواند ، می گوید که احتمال تحمل Covid-19 کمتر است - RT World News

افراد مسلح عصر روز دوشنبه در وین حمله کردند و در حالی که با پلیس درگیر جنگ بودند ، در شش مکان مختلف در پایتخت اتریش به سمت مردم شلیک کردند. مهاجمان حداقل سه نفر – دو مرد و یک زن – را کشتند و 15 نفر دیگر از جمله یک افسر پلیس را به شدت زخمی کردند.

یکی از مظنونان توسط نیروی انتظامی کشته شد و بعداً به عنوان هوادار گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) شناخته شد. اعتقاد بر این است که حداقل یک همدست هنوز آزاد است.
همچنین در rt.com
حمله وین توسط “حداقل 1 تروریست اسلامگرا” و “هوادار دولت اسلامی” – وزیر کشور اتریشفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *