مرکل از “شواهد سخت” مبنی بر قربانی “هکرهای روسی” ، اظهار داشت که این کمک نمی کند تا روابط با مسکو را بهبود ببخشد – RT World News

صدراعظم آلمان با ابراز تاسف آنچه را كه ادعا كرده بود اثبات جبران ناپذيري از حمله “هك كردن روسي” به دفتر بوندستاگ خود را صادر كرد ، اما گفت كه او شب و روز در حال برقراري روابط با مسكو با وجود واقعه “دردناک” است.

صدراعظم آنگلا مرکل روسیه را متهم کرد که در سال 2015 به عنوان یک نفوذ آنلاین در دفتر حوزه انتخابیه او در بوندستاگ انجام شد ، زیرا در روز چهارشنبه با نمایندگان مجلس صحبت کرد.

“من صادقانه می توانم بگویم که این به من صدمه می زند ،” او در مورد حمله هک گفته ، ادعا می کند وجود دارد “شواهد محکم” مبنی بر وجود برخی “نیروهای روسی” نا مشخص بر اساس نتایج الف ، پشت سرقت داده ها قرار داشت “به درستی انجام شد” تحقیق و بررسی.

با این حال ، مرکل گفت که تلاش می کند تا روابط دیپلماتیک بین مسکو و برلین را تقویت کند “هر روز،” حتی اگر فعالیت هک کردن این کار را راحت تر نکند.

روسیه هنگام ظهور اولین بار در سال 2015 این اتهامات را رد کرد و در سالهای پس از آن نیز به این کار ادامه داد. با این حال ، مسکو هنوز اظهارات تازه مرکل را اظهارنظر نکرد.

وقتی درباره عواقب احتمالی به اصطلاح مسکو سؤال شد “استراتژی جنگ ترکیبی” ، صدراعظم از زبان غیرمعمول خشن استفاده می کرد و تهدید می کرد “[Germany]مطمئناً همیشه حق استفاده از اقدامات از جمله علیه روسیه را محفوظ خواهد داشت. “

سخنان صدراعظم روی پرده گزارشی از سوی مجله اشپیگل مبنی بر حمله آنلاین سال 2015 به اطلاعات نظامی روسیه ، روی پا گذاشته شد. به گفته وی ، مقصران توانستند بیش از 16 گیگابایت داده را از بین ببرند ، که شامل هزاران پیام ورودی است که از دفتر صدراعظم بوندستاگ سرچشمه می گیرند.

اخبار مرتبط  اوربان می گوید ، مجارستان بودجه اتحادیه اروپا را وتو کرد زیرا بروکسل ایالات را مجبور به پذیرش مهاجرت می کند - RT World News

طبق گفته اشپیگل ، هکرها ظاهراً ایمیل ها را در رایانه دیگری کپی می کردند. تنها در ماه مه سال 2015 بود که Bundestag کشف کرد که شبکه های آن نقض شده است. نتیجه گرفته شد که حملات هک حداقل از ابتدای آن سال اتفاق افتاده است.

در حالی که این مجله به شدت از دفتر پلیس جنایی فدرال (BKA) و دفتر امنیت اطلاعات فدرال (BSI) در میان منابع خود استناد می کند ، آژانس های مربوطه در مورد این موضوع سکوت کردند. دولت آلمان به نوبه خود صحت گزارش را تأیید نکرد ، تا اینکه خود مرکل چهارشنبه در سخنرانی خود به آن پرداخت.
همچنین در rt.com
شیدایی “هکرهای روسی” گسترش می یابد: آلمان به اتهامات علیه مسکو پیوسته استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *