مرکل از قفل جدید Covid-19 در بوندستاگ پر سر و صدا دفاع می کند – اخبار جهانی RT

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان هشدار داده است که کشورش در یک “وضعیت چشمگیر” قرار دارد و با توزیع “دروغ ، اطلاعات نادرست و تئوری های توطئه” سیاستمداران را که مبارزه با ویروس کرونا را تضعیف می کنند ، مورد انتقاد قرار داد.

مرکل از تصمیم خود برای ایجاد یک قفل جزئی برای مقابله با افزایش عفونت های Covid-19 از 2 نوامبر دفاع کرد.

وی روز پنجشنبه در سخنرانی در بوندستاگ ، به نمایندگان مجلس گفت كه ناامیدی و ناامیدی همكارانش و بسیاری از مردم در سراسر كشور را می فهمد ، اما اصرار داشت كه با این اقدام می توان به سیستم بهداشت و درمان فرصت مقابله با بیماری همه گیر را داد.

وی افزود ، انتظار برای پر شدن واحدهای مراقبت های ویژه خیلی دیر است.

آزادی این نیست که هر کاری می خواهید انجام دهید. آزادی مسئولیت پذیری است.

رهبر آلمان استدلال کرد که هیچ راهی ملایم تر از مقابله با معاشرت با ویروس کرونا وجود ندارد ، “اگر رفتار نامناسب و بدون حداقل فاصله ، بدون محافظت از دهان و بینی ، با برگزاری جشن در یک فضای محدود داشته باشیم ، بیشتر بر عفونت دامن می زنیم و هم نوعان خود را در معرض خطر قرار می دهیم.”

صدراعظم بارها و بارها با مخالفت شدید ، به ویژه توسط جناح راست آلترناتیو برای آلمان (AfD) قطع می شد.

الكساندر گولند ، رهبر AfD در پارلمان ، دولت مرکل را به این اتهام متهم كرد “تبلیغات جنگ” تصمیم گیری یک جانبه او را به عنوان یک برچسب “دیکتاتوری تاج”.

مرکل به شدت انتقاد کرد “دروغ ، اطلاعات نادرست و تئوری های توطئه” که به بحث دموکراتیک و مبارزه با ویروس آسیب می زند ، احتمالاً حمله به AfD است.
همچنین در rt.com
آلمان به دلیل افزایش موج دوم Covid-19 ، قفل جزئی جدیدی را تعیین کردبر اساس اطلاعات موسسه رابرت کوچ (RKI) ، پس از 14،964 مورد جدید در روز گذشته ، داده های صبح پنج شنبه Covid-19 بر اساس نیاز تأکید کردند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *