مرکل با فشار برای موج سوم “بسیار جدی” سوم ، هشدار می دهد که برای دستیابی به قدرتهای وسیعتر Covid – اخبار جهانی RT

آنگلا مرکل ، صدراعظم ، پس از انتقاد مقامات از پاسخ کند برخی از مناطق به پرونده های سر به فلک کشیده ، از نمایندگان مجلس خواسته است قانونی را تصویب کنند که به دولت فدرال اختیار می دهد محدودیت های کووید را در ایالات آلمان اعمال کند.

رهبر آلمان روز جمعه در گفتگو با نمایندگان مجلس ، این موضوع را اعلام کرد “اوضاع جدی ، بسیار جدی است و ما باید آن را جدی بگیریم” توضیح اقدامات لازم برای اجازه دادن به دولت برای اعمال نیاز بود “ترمز اضطراری” برای مبارزه با Covid-19.

مرکل در مقابل متمرکز کردن پاسخ به همه گیری مقاومت کرده است. وی توضیح داده است كه در شرایطی كه آلمان با موج سوم روبرو است ، مقامات نمی توانند از لطف متخصصان مراقبت های بهداشتی چشم پوشی كنند “ارسال تماس اضطراب پس از دیگری”.

ما نمی توانیم پزشکان و پرستاران را تنها بگذاریم.

پارلمان آلمان در حال تغییر قانون محافظت از عفونت است تا به مقامات فدرال اجازه دهد كه ایالت های منطقه را كنترل كنند و در صورت لزوم محدودیت های شدیدتری را برای كوید ایجاد كنند. در صورت تصویب ، انتظار می رود دولت یک مجموعه از دستورالعمل ها را در سراسر کشور معرفی کند.

اخبار مرتبط  ونزوئلا برای خرید 10 میلیون واکسن Sputnik-V برای توزیع رایگان با روسیه قرارداد امضا کرد - RT World News

در طول همه گیرى ، مقامات هر یک از 16 ایالت آلمان مسئولیت تفسیر دستورالعمل ها را از دولت داشتند ، در نتیجه سطح محدودیت ها در سراسر کشور متفاوت بود ، باعث ایجاد سردرگمی و عدم توانایی در افزایش تعداد پرونده ها شد.
همچنین در rt.com
مقامات بهداشتی آلمان هشدار می دهند که اقدامات فوری مورد نیاز است زیرا وضعیت Covid “در حال نزدیک شدن است”فراخوان اختیارات بیشتر پس از دریافت واكسن Covid توسط مرکل در مركزی در یك قطب ویژه ایجاد شده در فرودگاه Tempelhof است. رهبر آلمان که 66 ساله است ، جرقه AstraZeneca را دریافت کرده است که به دلیل نگرانی در مورد لخته شدن خون ، به بیش از 60 سال در آلمان محدود شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *