مرکل تهدید به بستن مرزهای آلمان می کند مگر اینکه اتحادیه اروپا در جنگ Covid-19 نقاط مشترکی پیدا کند – RT World News

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان می گوید که اتحادیه اروپا باید در مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش سویه های جدیدی که اخیراً انگلیس و ایرلند را فرا گرفته است ، نقاط مشترکی پیدا کند.

روز سه شنبه ، مرکل هشدار داد که آلمان می تواند مرزهای خود را ببندد ، مگر اینکه کشورهای همسایه با هم رفتار کنند.

ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه اطرافیان ما نیز همین کار را انجام می دهند. در غیر این صورت ما باید اقدامات مانند محدودیت های ورود را بررسی کنیم.

“اتحادیه اروپا یک منطقه است” مرکل صبح پنجشنبه در برلین گفت ، ساعاتی قبل از آنکه قرار باشد به اجلاس سران اتحادیه اروپا با موضوع کوید -19 بپیوندد.

صدراعظم در مورد خطرات ناشی از شیوع ویروس جدید جهش یافته و وجود آنها هشدار داد “بسیار جدی گرفته شده است.”
همچنین در rt.com
آلمان قفل شدن Covid-19 را گسترش داده و ماسک ها را در میان ترس از ویروس های جدید اجباری می کند“ما برای احتیاط کشور خود عمل می کنیم” مرکل گفت ، افزود که همه چیز در حال حاضر تحت کنترل گرفتن همه گیری است.

اخبار مرتبط  واشنگتن تصمیم گرفت تحریم تسلیحاتی 33 ساله قبرس را در میان بحران شدید یونان و ترکیه لغو کند - اخبار جهانی RT

رهبران اتحادیه اروپا باید در مورد تأیید گذرنامه واکسن ، که به افراد تلقیح شده اجازه می دهد آزادتر سفر کنند ، یا اینکه محدودیت سفر را اعمال می کنند ، بررسی کنند.

مرکل گفت که آلمان در مرحله دشواری از همه گیری است.

“از یک طرف ، تعداد عفونت های روزانه به تدریج کاهش می یابد ،” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “اما ویروس هنوز بسیار خطرناک است. ما تعداد مرگ و میر بسیار مهیبی داریم ، امروز بیش از 1000 نفر.”

روز چهارشنبه ، آلمان قفل ملی خود را تا 14 فوریه تمدید کرد و قوانین جدیدی را وضع کرد که استفاده از ماسک های درجه پزشکی را در مغازه ها و حمل و نقل عمومی اجباری می کند.

تاکنون ، آلمان 50،010 مورد مرگ و 2.1 میلیون مورد ویروس کرونا ثبت کرده است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *