مرکل مجبور شد محدودیت های بیشتر Covid-19 را در میان فشارهای رهبران منطقه ای آلمان به تعویق بیندازد – RT World News

پس از آنکه رهبران 16 ایالت فدرال این کشور درخواست های صدراعظم آنگلا مرکل برای گسترش قفل جزئی فعلی را رد کردند ، تصمیم در مورد محدود کردن ویروس در آلمان به 25 نوامبر موکول شد.

“من می توانستم تصور كنم كه امروز محدودیت های بیشتری برای تماس برقرار كنم ،” مرکل در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین گفت ، دولت فدرال و رهبران منطقه ای نمی توانند نقاط مشترکی را در این مورد پیدا کنند.

آلمان قبلاً دو هفته پیش برای جلوگیری از موج دوم ویروس ، قفل جزئی را ایجاد کرد. با این اقدامات ، بارها و رستوران ها بسته شده اند ، اما مدارس و مغازه ها همچنان باز هستند. اجتماعات خصوصی نیز به بیش از 10 نفر از دو خانوار متفاوت محدود نبود.

روز دوشنبه ، مرکل تصدیق کرد که این محدودیت ها “پویایی عفونت های جدید را شکسته اند” اما اشاره کرد که آنها هنوز برای معکوس کردن روند کافی نبوده اند. وی گفت ، آلمان هنوز از هدف 50 مورد ویروس کرونا در هر 100000 نفر در مدت زمان یک هفته فاصله دارد.

محدودیت های تماس فرمول موفقیت است. ما به مقدار بیشتری از این نیاز داریم. برای دستیابی به اهداف خود باید تماس ها را بیشتر محدود کنیم.

اقدامات اضافی مورد نظر مرکل شامل استفاده از ماسک اجباری در مدارس ، تعداد کمتر دانش آموز در کلاس ها و به طور کلی محدودیت های دقیق تر در روابط اجتماعی است.

اخبار مرتبط  پنج سیارک به دلیل وزوز زمین در یک روز ، همانطور که دانشمندان ادعا می کنند سنگ فضایی یک بار 60٪ از جو سیاره را غارت کرده است - RT World News

رهبران فدرال و ایالت باید هفته آینده دوباره در یک تلاش جدید برای توافق بر سر محدود کردن شرایط دیگر دیدار کنند.
همچنین در rt.com
وزیر اقتصاد گفت: “بدون خاموش شدن یو یو”: آلمان باید آماده باشد برای 4-5 ماه اقدامات دقیق ضد ویروس کرونا.براساس موسسه رابرت کوچ ، آلمان تاکنون بیش از 801000 مورد ویروس کرونا و تقریبا 12،600 مورد مرگ را از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ثبت کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *