مرکل موافق اقدامات سختگیرانه ضد ویروس کرونا با شهرداران آلمان است – RT World News

آنگلا مرکل ، صدراعظم و شهرداران بزرگترین شهرهای آلمان روز جمعه توافق کردند که اقدامات سختگیرانه ضد ویروس کرونا ، از جمله قوانین سختگیرانه در مورد استفاده از ماسک و محدود کردن در اجتماعات اجتماعی خصوصی را اتخاذ کنند.

مرکل پس از کنفرانس تلفنی گفت ، اگر نرخ عفونت بیش از 50 مورد در هر 100000 نفر در هفته باشد ، اقدامات جدید اعمال خواهد شد. اقدامات نرم تر یک بار انجام می شود “تعداد بروز 7 روز” به 35 رسید.

وی افزود ، با این حال ، مهمترین اولویت دولت وی جلوگیری از تعطیلی دوباره اقتصاد و جامعه است. “این روزها و هفته ها هستند که تعیین می کنند آلمان در این همه گیر در زمستان چه شکلی پیدا می کند ،” مرکل به خبرنگاران گفت. “تابستان به طور کلی بسیار خوب پیش رفت ، اما اکنون تصویری را می بینیم که باعث نگرانی می شود.”

م totalسسه رابرت کوچ (RKI) در مورد بیماریهای عفونی روز جمعه گزارش داد ، تعداد کل موارد تایید شده ویروس کرونا در آلمان از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، با افزایش 4516 مورد به 314،660 مورد رسیده است. شمار کشته شدگان با افزایش 11 نفره به 9 هزار و 589 نفر رسید.

اخبار مرتبط  وضعیت اضطراری ناشی از کوید منجر به محدودیت های عمده ای نخواهد شد - نخست وزیر چک - RT World News
همچنین در rt.com
مشاغل آلمان نگرانند محدودیت های Covid-19 ممکن است برای یک سال دیگر ادامه داشته باشدبه گفته صدراعظم ، شهرها تعیین خواهند کرد که آیا کل کشور می تواند شرایط را تحت کنترل داشته باشد. وی در مورد وضعیت و اقدامات بالقوه با شهرداران برلین ، برمن ، کلن ، دورتموند ، دوسلدورف ، اسن ، فرانکفورت (ماین) ، لایپزیگ ، مونیخ و اشتوتگارت گفتگو کرد.

مرکل گفت که اقتصاد باید کار کند و مدارس باید باز بمانند. وی همچنین از نیروهای مسلح آلمان برای کمک به مقامات بهداشت محلی در زمینه ردیابی تماس تشکر کرد.

صدراعظم اعتراف كرد كه محدوديت در عروسي ها و ساير برنامه هاي خصوصي تا حد زيادي در زندگي مردم وجود دارد. با این حال ، وی با اشاره به شرایط جدی در برخی از ایالات همسایه ، از اقدامات جدید دفاع کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *