مرکل می گوید ، همه گیر Covid-19 بدتر خواهد شد ، وعده داده است که کودکان و اقتصاد را از بحران بهداشت محافظت می کند – RT World News

صدراعظم آلمان ، آنگلا مرکل هشدار داده است که همه گیر کوروی ویروس احتمالاً در ماه های آینده شدت می یابد و قول داده است که دولت وی روی رفاه اجتماعی و حفظ اقتصاد متمرکز خواهد شد.

رهبر آلمان در کنفرانس خبری تابستانی خود در برلین ، گفت که اولویت اصلی وی این است که این کشور از تعهدات خود نسبت به نسل جوان خود دست نکشد.

دولت خواهد بود “همه کارها را انجام دهیم تا فرزندان ما بازنده همه گیر نباشند. مدرسه و مهد کودک باید مهمترین چیزها باشند ، “ مرکل به خبرنگاران گفت. وی گفت که کمیسیون اروپا در حال کار بر روی تأمین قرارداد با شرکت های دارویی برای تهیه واکسن Covid-19 برای اتحادیه است.

مرکل همچنین تأکید کرد که ادامه دادن اقتصاد و تلاش برای بازگرداندن صنایع تحت تأثیر این بیماری همه گیر است. او ادعا كرد كه دولت او دارد “به شدت برای محافظت از فرد و سیستم بهداشت ، بلکه همچنین برای اقتصاد تلاش کرد.”
همچنین در rt.com
اقتصاد آلمان با شدیدترین افت در رکورد مواجه شداخبار مرتبط  معترضین طرفدار و ضد نتانیاهو با آغاز محاکمه فساد نخست وزیر در اورشلیم با چهره ای شدید روبرو شدند - RT World News

ماه گذشته آلمان اعلام کرد که اقتصاد آن از سه ماه چهارم از آوریل تا ژوئن 10 درصد کاهش یافته است. اداره آمار فدرال این کشور گفت ، این غرق شدن تقریباً یک دهه رشد را پاک کرد.

آلمان نیز مانند بسیاری از کشورها اقدامات سختگیری از جمله تعطیلی مشاغل “غیر ضروری” را در تلاش برای متوقف کردن گسترش تاج ویروس اعمال کرد. اگرچه این کشور در موارد جدید رشد چشمگیری داشته است ، اما مرگ و میر روزانه همچنان کم است و تعداد کل تلفات آن زیر 10،000 است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *