مرکل می گوید منحنی Covid-19 آلمان “در حال صاف شدن” است و ممکن است به زودی آرامش از قفل قفل شروع شود – RT World News

صدراعظم آنگلا مرکل ، صدر اعظم گفت ، برلین می تواند در مورد کاهش محدودیت ها در مشاغل و زندگی عمومی بحث کند ، گفت: صدراعظم آنگلا مرکل می گوید ، پیشرفت در جنگ کروناویروس پیشرفت کرده است ، اما هشدار می دهد که هنوز می تواند زودگذر را اثبات کند.

صدراعظم آنگلا مرکل ، صدر اعظم گفت ، برلین می تواند در مورد کاهش محدودیت ها در مشاغل و زندگی عمومی بحث کند ، گفت: صدراعظم آنگلا مرکل می گوید ، پیشرفت در جنگ کروناویروس پیشرفت کرده است ، اما هشدار می دهد که هنوز می تواند زودگذر را اثبات کند.

“منحنی در حال صاف شدن است ،” مرکل در مورد نبرد آلمان با Covid-19 پیش از عید پاک گفت. او معتقد است تعداد موارد جدید تأیید شده می دهد “علت امید محتاط”.

تقریبا 2400 مورد جدید در 24 ساعت گذشته در بدنه بهداشت عمومی دولت – موسسه روبرت کچ ثبت شده است ، در حالی که تقریباً 250 نفر در همین مدت در اثر این بیماری درگذشت.
همچنین در rt.com
اتحادیه اروپا “برای اتخاذ رویکرد مشترک” در مورد برنامه های ردیابی Covid-19 به عنوان پروژه هایی در آلمان و فرانسه با نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، چالش های قانونی روبرو هستندبا این حال ، مرکل گفت که هیچگونه اقدامات اضافی قرنطینه ای لازم نیست. او فکر می کند که کابینه وی پس از دریافت گزارش جامع دیگری از اوضاع از آکادمی علوم آلمان ، می تواند در مورد آرامش برخی از شدیدترین محدودیت های زندگی عمومی و فعالیت های تجاری صحبت کند.

صدراعظم هشدار داد ، حتی اگر برلین برنامه های خود را دنبال کند ، فقط در مراحل کوچک پیش می رود و به کسانی که ممکن است خیلی مشتاق باشند ، هشدار می دهد تا سرانجام قرنطینه را پشت سر بگذارند. ما اکنون نباید بی پروا باشیم. ما باید متمرکز بمانیم. اوضاع شکننده است ، “ او گفت ، هشدار داد که “ما می توانیم خیلی سریع آنچه را به دست آورده ایم نابود کنیم.”

پیش از این ، وزیر بهداشت آلمان ، جنس اسپن نیز گفت که بسیاری از محدودیت ها ممکن است در هفته های آینده کاهش یابد ، اما این قفل حداقل تا پایان عید پاک در محل خواهد ماند. وزیر افزود که برخی “تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه” اقدامات نیز برای ماههای آینده در قوت خود باقی می ماند.

اخبار مرتبط  در صورت حمله هواپیماهای فرانسوی ، هواپیماهای فرانسوی شناور آنکارا را اردوغان هشدار داد که "اگر قیمت کشتی بالا باشد" - "قیمت بالایی" - RT World News
همچنین در rt.com
حتی آلمانی ها به دلیل کلاهبرداری چند میلیون دلاری در برابر ماسک ها سقوط می کنند … همانطور که WHO می گوید آنها کاربران سالم را از Covid-19 نجات نمی دهنددر کل موارد تائید شده توسط کروناویروس در آلمان از 108،000 فراتر رفته است ، در حالی که بیش از 2100 نفر در اثر این بیماری جان باخته اند.

با این وجود ، به نظر می رسد که آلمان نسبت به برخی دیگر از کشورهای اروپایی – مانند ایتالیا ، اسپانیا و فرانسه ، جایی که میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس به میزان قابل توجهی بالاتر است ، در مبارزه با این بیماری همه گیر است.

بله به “همبستگی” اما نه به “ارتباطات”

مرکل در سخنان خود بار دیگر از اعضای اتحادیه اروپا خواست تا در مبارزه با بیماری همه گیر متحد شوند و قول دادند که آلمان نقش خود را در تأمین همبستگی پان اروپایی ایفا کند. صدراعظم تأکید کرد که باید یک برنامه محرک اقتصادی ، همراه با بودجه آینده اتحادیه اروپا مورد بحث قرار گیرد.

و آلمان آماده این همبستگی است و به آن متعهد است. بهزیستی آلمان به خوب بودن اروپا بستگی دارد. “

با این وجود ، همبستگی یا نه ، او صاف كردن اوراق بهادار مشترک منطقه یورو را برای كاهش خسارت اقتصادی آسیب دیده نظیر ایتالیا و اسپانیا به دلیل شیوع Covid-19 ، رد كرد. برلین بسته کمکهای “کرونابوند” را که توسط اتحادیه اروپا پیشنهاد شده است – اقدامی به ویژه توسط ایتالیا حمایت می کند – به نظر می رسد که آلمان ظاهراً در صدد است تا از پیوند دادن خود با ملل متضرر شده جلوگیری كند.

“شما می دانید که من اعتقاد ندارم که بخاطر وضعیت اتحادیه سیاسی ما باید بدهی مشترک داشته باشیم ، به همین دلیل ما این امر را رد می کنیم ،” مرکل گفت.
همچنین در rt.com
اقدام همبستگی: رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا از ایتالیا عذرخواهی می کند ، 100 میلیارد یورو صندوق امداد Covid-19 را وعده می دهد … که ممکن است این اتفاق نیفتدفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *