مرکل نشان می دهد که از پشیمانی از هجوم مهاجران در سال 2015 پشیمان نیست و ادعا می کند که یک میلیون بار دیگر به آلمان راه می یابد – RT World News

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان سیاست بحث برانگیز مهاجرت در مرزهای آزاد را دو چندان کرده و گفته است که اگر شرایط مشابه بحران مهاجران 2015 ارائه شود ، “اساساً همان تصمیمات” را اتخاذ می کند.

از مرکل در مورد سیاست طی کنفرانس مطبوعاتی تابستانی سالانه خود در روز جمعه در برلین س wasال شد. “وقتی مردم در مرز آلمان و اتریش یا مرز مجارستان و اتریش ایستاده اند ، باید با آنها مانند انسان رفتار شود” رهبر آلمان به خبرنگاران گفت.

این سیاستمدار افزود: ملل اروپایی برای سالهای متمادی با تصمیمات سختی مشابه روبرو خواهند شد. “موضوع مهاجرت … تمام نشده است. این یک موضوع ثابت برای قرن 21 خواهد بود “ او گفت.
همچنین در rt.com
مرکل می گوید بیماری همه گیر Covid-19 بدتر خواهد شد ، قول می دهد تا کودکان و اقتصاد را از بحران بهداشت محافظت کندبین سالهای 2015 و 2016 تقریباً یک میلیون درخواست پناهندگی برای اولین بار در آلمان وجود داشته است – یکی از لحظه های مهم تصدی 15 ساله مرکل به عنوان صدر اعظم ملت اروپا.

علی رغم موج اولیه حمایت مردمی در میان مردم آلمان ، واقعیت تصمیم مرکل در مورد سیاست های مهاجرتی به سرعت جای خود را به بدبینی و بعداً جنجال و واکنش پس از انبوهی از حوادث پر سر و صدا مربوط به مهاجران ، از جمله حملات جنسی متعدد در طی 2015-16 جشن های سال نو.

گفته می شود حدود 1250 زن در حداقل 12 شهر مورد حمله جنسی قرار گرفته اند. حداقل 24 نفر از قربانیان مورد تجاوز قرار گرفتند – در بیشتر موارد ، توسط مردان غیر اروپایی. حمله به بازار کریسمس در برلین در دسامبر 2016 فقط باعث توهین به آسیب شد و به موج دیگری از اعتراضات عمومی در داخل و خارج از کشور دامن زد.

اخبار مرتبط  درگیری های شدید با پلیس شورش در بلاروس هنگام تجمع معترضین بر سر پیروزی پیش بینی شده لغزش لوکاشنکو (VIDEO) - RT World News

رسیدگی مقامات به هر دو وضعیت ، شک و تردید گسترده ای را در مورد سیاست مهاجرت برانگیخت و حداقل تا حدی به افزایش حمایت از حزب ضد مهاجرت AfD کمک کرد ، حزب که برای اولین بار در انتخابات فدرال 2017 در پارلمان آلمان جای خود را باز کرد.
همچنین در rt.com
رئیس صلیب سرخ هشدار می دهد ، گرسنگی و تمایل به واکسن می تواند موج مهاجرت جدیدی را در جهان پس از Covid ایجاد کندمرکل همچنین با ترکیه توافق کرد و در ازای جلوگیری از موج مهاجرت از طریق مرزهای ترکیه ، برای شهروندان ترکیه بدون ویزا در اروپا قول سفر داد. این امر باعث شد رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه قدرت جدیدی در مذاکرات با بروکسل در سالهای آینده داشته باشد ، از جمله در سال 2020 ، هنگامی که وی تهدید کرد در صورت عدم حمایت ناتو از عملیات ترکیه در سوریه ، دروازه های پناهجویان را باز خواهد کرد.

در سال 2019 ، در حدود 1،345،943 خارجی به آلمان مهاجرت کرده اند ، در حالی که تقریباً 2،016،241 در سال 2015 بوده است. از این تعداد 165،938 درخواست پناهندگی داده اند و 41،094 نفر از آنها از سوریه آمده اند. براساس آمار و ارقام دفتر آماری فدرال كشور ، حداقل 54.034 درخواست رد شده است ، در حالی كه 45.053 نفر به آنها پناهندگی داده اند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *