مرگ و میر کروناویروس در فرانسه از 10،000 تجاوز کرد – RT World News

به گفته مدیرکل بهداشت و درمان این کشور ، آمار کشته شدگان در Covid-19 در فرانسه از 10 هزار نفر گذشته است و 607 بیمار در 24 ساعت گذشته در بیمارستانها جان باختند.

جریمه سالومون با تأیید آخرین چهره های کروناویروس در روز سه شنبه ، گفت: در مجموع 7،091 نفر از اول مارس در بیمارستان های فرانسه جان باختند که بیش از 80 درصد از آنها 70 سال سن و سال دارند.

820 مرگ دیگر در 24 ساعت گذشته در آسایشگاهها و سایر مراکز درمانی ثبت شده است.

یکهزار و 427 کشته جدید که توسط فرانسه ثبت شده ، یک رکورد شدید روزانه برای این کشور محسوب می شود.
همچنین در rt.com
نوتردام پاریس میزبان نخستین توده از زمان قفل شدن کورو ویروس در ژست نمادین امید استبه طور کلی ، 7،091 تلفات در بیمارستان ها و 3237 مورد دیگر در خانه های سالمندان به ثبت رسیده است ، یعنی در مجموع 10328 مرگ و میر از زمان شروع شیوع بیماری در فرانسه رخ داده است.

اخبار مرتبط  لوئیس آرس ، از حزب رهبر سابق اوو مورالس ، در راه پیروزی ریاست جمهوری بولیوی - نظرسنجی ها - اخبار جهانی RT

اگرچه این کشور در حال حاضر تحت دستورات قفل شدید قرار دارد ، اما اقدامات احتیاطی بیشتری صورت گرفته است. روز سه شنبه شهر پاریس ممنوعیت ورزش در فضای باز بین ساعت 10:00. و ساعت 7 بعد از ظهر با اجرای این ممنوعیت در روز چهارشنبه. آنه هیدالگو ، شهردار گفت: این محدودیت باعث می شود افراد فقط برای ورزش به خارج از منزل بروند “وقتی خیابانها به طور کلی در آرامترین حالت خود قرار دارند.”

ساکنان خارج از خانه های خود در حال حاضر موظفند اسناد و مدارک را توضیح دهند که دلیل اصلی آنها برای بیرون رفتن ، مانند خرید وسایل مورد نیاز یا مراجعه به پزشک است. هزاران نفر در فرانسه قبلاً به دلیل نقض محدودیت های قفل جریمه شده اند.
همچنین در rt.com
براساس مطالعه ، آمریكا ، انگلیس و ایتالیا ممكن است بیشترین مرگ و میر كورو ویروس را متحمل شوندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *