مرگ و میر کووید 19 در بخش مراقبت های ویژه فرانسه سه تا چهار زمان بالاتر از آمار رسمی – گزارش – RT World News

روزنامه لو موند با استناد به یک تحقیق جدید ، گفت: تعداد افرادی که در اثر ویروس کرونا ویروس در بخش مراقبت های ویژه فرانسه می توانند بین سه تا چهار برابر بیشتر از رقم ارائه شده توسط دولت فرانسه باشد.

یک مطالعه جدید توسط شبکه تحقیقات اروپایی در مورد تهویه مصنوعی (REVA) نشان می دهد ، بین 30 تا 40 درصد از کل بیماران Covid-19 ، که به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده و در هواکش ها در فرانسه قرار گرفته اند ، در حال مرگ هستند. این رقم چندین برابر بیشتر از داده های فاش شده توسط جروم سالومون ، مدیرکل بهداشت ، یک مقام عالی رتبه در وزارت کشور فرانسه است.

در اواسط ماه آوریل ، سالومون گفت که میزان مرگ و میر در بخش مراقبت های ویژه فرانسه تنها ده درصد است. اکنون ، این تخمین ها توسط یک شبکه تحقیقاتی بالینی مشارکتی که حدود 200 مرکز مراقبت های ویژه در سراسر فرانسه را متحد می شود و تحت برنامه تحقیقات بالینی بیمارستان خود وزارت بهداشت (بودجه مالی) تأمین می شوند ، مورد مناقشه است.
همچنین در rt.com
غرب توسعه یافته Covid-19 را بدتر از کشورهای فقیر مدیریت می کند – مشهورترین ویروس شناس فرانسهاز روز یکشنبه ، 4682 بیمار Covid-19 در بخش مراقبت های ویژه در سراسر فرانسه تحت معالجه قرار گرفتند. مطالعه انجام شده توسط REVA شامل تجزیه و تحلیل 1000 مورد مشابه بیمارانی است که بین 28 مارس و 25 آوریل تحت معالجه قرار گرفتند.

ماتیو اشمیت ، فعال در یکی از بزرگترین بیمارستانهای اروپا – بیمارستان دانشگاه پیتی-سلپتریری در پاریس – و هماهنگ کننده REVA ، میزان مرگ و میر را توصیف کرد “یک چهره بزرگ” پزشکان هنوز در حال ارزیابی برخی از داده های ارائه شده توسط چندین مرکز هستند و آمار نهایی می تواند کمی تعدیل شود. روند کلی بعید است تغییر کند و اشمیت آن را شرح داد “نشان دهنده” از وضعیت مراقبت های ویژه فرانسه.

“ما هرگز چنین مرگ و میر ندیده ایم ،” وی به لوموند گفت ، و افزود که میزان مرگ و میر در حین شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 حتی 25 درصد بود “با جدی ترین موارد.” وی افزود ، با این وجود ، اینكه رقم های مرتبط با Covid-19 ممكن است نتیجه ی نواقص سیستم بهداشت فرانسه نباشد ، بلكه نشانه ای از این است كه كروناویروس جدید باعث آسیب شناسی پیچیده ای شدید می شود كه فقط به ذات الریه محدود نمی شود.

اخبار مرتبط  به گفته این مطالعه ، تا شش تایم منجر به انتشار بیشتر توسط نوتردام blaze از آنچه قبلاً تخمین زده شده بود - RT World News

این پزشک گفت: جدا از ایجاد نارسایی اندام های ریوی ، این بیماری همچنین باعث التهاب شدید می شود و بر سیستم عروقی و کلیه ها تأثیر می گذارد.

رسانه های فرانسوی گزارش دادند که ارقام دولت براساس داده های دریافت شده از 16 مارس تا 12 آوریل بوده است. در آن زمان ، میزان مرگ Covid-19 در بخشهای مراقبت ویژه فرانسه نزدیک به ده درصد بود. با این حال ، فقط کمی بیش از نیمی از تمام بیماران مراقبت های ویژه در آن صورت در هواکش ها قرار گرفتند. در زمان مطالعه REVA این رقم به 80 درصد افزایش یافته بود.
همچنین در rt.com
مشاور شورای شهر فرانسوی می گوید: “چرا باید جان بسیاری از مردم را در معرض خطر قرار دهیم؟ زیرا چندین شهردار پس از انتخابات غیر ممنوع اعلام شده کرونا ویروس را کشته اندتای فام ، احیا کننده در بیمارستان Bicetre در حومه جنوبی پایتخت فرانسه ، گفت که داده های این وزارتخانه بیانگر اوضاع در ابتدای بیماری همه گیر است ، هنگامی که سرنوشت بسیاری از بیماران مراقبت های ویژه هنوز ناشناخته بود. وی همچنین خاطرنشان کرد: بیمارانی که از علائم کمتری رنج می برد در آن زمان تحت مراقبت های فوری قرار گرفتند و این منجر به مرگ و میر کمتری شد.

پروفسور جیلالی آنان ، از بیمارستان واقع در حومه شهر پاریس ، اطلاعات وزارتخانه را نیز نامید “زودرس” با این وجود ، حتی اطلاعات ارائه شده توسط REVA را نمی توان ارزیابی نهایی در نظر گرفت. آنها گفتند که پزشکان فرانسوی به یک مطالعه طولانی مدت نیاز دارند که می تواند یک سال طول بکشد.

تا به امروز ، فرانسه بیش از 125،000 مورد تائید شده از تاج را مشاهده کرده است. تقریباً 45000 نفر از زمان بهبودی بهبود یافته اند ، در حالی که بیش از 22.800 نفر در سراسر کشور درگذشتند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *