مرگ کودک شرکت کننده در بازی TikTok باعث تحقیقات مقامات ایتالیایی می شود – اخبار RT جهانی

دادستان ها تحقیق در مورد مرگ یک دختر 10 ساله را که گفته می شود در “چالش خاموشی” شرکت کرده است ، یک بازی ویروسی که در TikTok محبوبیت یافته است ، آغاز کرده اند.

این دختر روز چهارشنبه در پالرمو ایتالیا درگذشت. وی پس از اینكه خواهر كوچكترش پیدا شد پس از چالشی ویروسی كه گفته می شد سعی در بازآفرینی داشت ، به طرز غم انگیزی اشتباه انجام شد.

“چالش خاموشی” توسط مقامات پزشکی مورد انتقاد و دلسردی قرار گرفته است پس از اینکه جوانان در تلاش برای رسیدن به بالاترین حد از محدود کردن اکسیژن به مغز ، خود را در دوربین خفه کردند

لیسیا رونزولی ، رئیس کمیسیون پارلمان ایتالیا در حمایت از کودکان ، با انتقاد لعنتی از شرکت های رسانه های اجتماعی که اجازه می دهند چنین محتوایی در سیستم عامل آنها پخش شود ، خواستار مقررات سختگیرانه تری برای محافظت از کاربران ، به ویژه افراد زیر 18 سال است.

شبکه های اجتماعی نمی توانند به جنگلی تبدیل شوند که در آن هر چیزی مجاز است.

سخنگوی TikTok اتهامات مربوط به این واقعه را رد کرد و اقدامات حفاظتی آن را برجسته کرد. در بیانیه ای ، این شرکت گفت ، “ما به هیچ محتوایی که رفتارهایی را که می تواند خطرناک باشد تشویق ، ترویج یا تجلیل می کند ، اجازه نمی دهیم.”

تحقیقات از اجرای قانون در حالی انجام می شود که TikTok از قبل با دادخواست آژانس حفاظت از داده های ایتالیا روبرو شده است. اقدام دادگاه که در ماه دسامبر آغاز شد ، این شرکت فناوری را به تهیه یک متهم می کند “عدم توجه به حمایت از خردسالان” با توجه به اینکه برای کودکان خردسال ایجاد حساب در سایت آسان است.

اخبار مرتبط  سوئیس تأیید واکسن AstraZeneca و Johnson & Johnson Covid-19 را به دلیل "اطلاعات کافی" به تأخیر می اندازد - RT World News
همچنین در rt.com
هشدارهای انگلستان به فیس بوک ، توییتر و سایر سیستم عامل های اجتماعی برای محافظت بهتر از کاربران در برابر محتوای مضر یا جریمه های سنگین پرداخته استفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *