مسائل مربوط به مهاجرت و فرار مالیاتی مقامات سوئدی را به این امر سوق می دهد كه دیگر نمی دانند چند نفر در آنجا زندگی می كنند – RT World News

پیش از سرشماری برنامه ریزی شده 2021 ، مقامات سوئد اعتراف كرده اند كه دقیقاً نمی دانند كه چه تعداد از مردم در این كشور زندگی می كنند ، و با استناد به افرادی با هویت های متعدد ، آدرس های اشتباه و مهاجرت غیرقانونی به عنوان توضیحات احتمالی.

براساس آمار سوئد (SCB) ، نهاد دولتی مسئول جمعیت ، بازار کار و داده های تولید ناخالص داخلی ، در حال حاضر حدود 10.35 میلیون نفر در کشور زندگی می کنند.

از این تعداد ، تا کنون 119000 نفر در آدرس اشتباه ثبت شده اند ، موضوعی که با اختلاف نظر در کیفیت داده های مناطق خاص از جمله محلات با جمعیت مهاجران و پناهگاه های مالیاتی ساحلی بیشتر تشدید می شود.
همچنین در rt.com
دختر 12yo با گلوله های ولگرد در جنگ باند در نزدیکی استکهلم کشته شد و سوئد را “شوکه و ناامید” ترک کردوی گفت: “اگر قرار بود مصاحبه های درب را انجام دهیم ، احتمالاً می توانستیم افراد بیشتری را به اسارت بگیریم. مردم همیشه در را باز نمی کنند ، “ ماری لیدوس از آمار سوئد گفت.

تسهیلات غیرقانونی اسکان در مناطق پرجمعیت کشور ، به ویژه در مراکز جمعیت شهری مانند مالمو ، استکهلم و گوتنبرگ ، در مناطق پرجمعیت و غیرمجاز کشور حاکم است ، اما منحصر به فرد نیست.

با این حال ، افرادی که در مناطق کم هزینه مانند گوترنبرگ و استکهلم ثبت نام می کنند ، که پس از آن بیشتر سال را در خانه های تعطیلاتی خود در ساحل غربی گذراندند ، داده ها را نیز اشتباه می گیرند و عواقب آن برای مقامات محلی در تلاش است تا پاسخ coronavirus را بر اساس محلی نادرست مدیریت کنند. آمار جمعیتی و مشروبات الکلی مالیات محلی پایین.

اخبار مرتبط  دادگاه قانون اساسی اسپانیا برای بررسی احکام فتنه برای رهبران استقلال کاتالونیا - RT World News
همچنین در rt.com
در آخرین پیچیدگی استراتژی coronavirus ، سوئد به افراد آلوده اعتماد خواهد کرد تا ردیابی مخاطب خود را انجام دهندثبت نام در آدرس اشتباه در سال 2018 با مجازات جریمه یا حبس قابل مجازات بود اما این موضوع تا امروز ادامه دارد.

طرفداران استدلال می کنند که اتحادیه اروپا به کشورهای عضو موظف است که حداقل یک بار در هر سال یک سرشماری را انجام دهند تا داده ها را در سراسر بلوک استاندارد سازی کنند و اگرچه دشوار و گران هستند ، اما آنها نیز بسیار ضروری هستند. آخرین سرشماری سوئد در سال 2011 و نفر بعدی که قرار بود در سال 2021 انجام شود.

از سال 2011 ، این کشور در حالی که شاهد افزایش چشمگیر مهاجرت و اوج گرفتن در سال 2016 بود ، تقریباً 90،000 مرگ در سال ثبت کرده است ، در این مدت 163000 نفر به آنجا مهاجرت کردند.

مهاجران بیشتر وارد شدند (116،000) از کودکان متولد شده در سال 2019 در سوئد و آژانس مهاجرت سوئد تخمین می زند که تا 250،000 مهاجر در سه سال آینده می توانند تابعیت دریافت کنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *