“مسابقه اروپا برای اجازه سفر به توریست ها ، دوباره منجر به خطرات غیرقابل قبول می شود” – وزیر امور خارجه آلمان – RT World News

وزیر خارجه آلمان ، هایكو ماس هشدار داد كه عجله هنوز برای خطرناک شدن برای بازگشایی کشورهای اروپایی برای گردشگران بسیار خطرناک است. وی نمونه ای از شیوع Covid-19 را در پیست اسکی اتریش ذکر کرد.

“مسابقه اروپایی که اولین کسی خواهد بود که مجدداً به مسافرت توریستی می رود ، خطرات غیرقابل قبولی را به دنبال دارد” ماس به بیلد آم سونتاگ گفت.

ما قبلاً مشاهده کرده ایم که چه دسته از عفونت ها در یک اقامتگاه تفریحی در کشورهای محل گردشگری می تواند انجام دهد. ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق دوباره رخ دهد.

ماس در حال مراجعه به پیست اسکی آلپ Ischgl بود که در مارس به بزرگترین کانون Covid-19 اتریش تبدیل شد. اعتقاد بر این است که بسیاری از گردشگران پس از بازگشت به خانه به گسترش این بیماری ادامه دادند. Ischgl و چندین استراحتگاه دیگر سرانجام تعطیل شدند تا اقدامات سخت قرنطینه در روز پنجشنبه برداشته شود.

ماس گفت كه كشورهای اروپایی برای رفع محدودیت های سفر باید معیارهای مشترکی را تدوین كنند “در اسرع وقت ، اما [also] تا آنجا که لازم است. “

“ما نمی توانیم موفقیت های سخت به دست آمده در چند هفته گذشته را خراب کنیم ،” وزیر امور خارجه گفت ، هشدار داد كه در غیر این صورت محدودیت سفر بسیار طولانی تر خواهد شد.

اخبار مرتبط  متقاطع بلند پروازانه؟ AfD آلمان از منطقه "شنگن پسر" نتانیاهو استفاده کرد "برای حمله به" جهانی گرا "اتحادیه اروپا - RT World News
همچنین در rt.com
“بگذارید من به سر کار بروم!” صدها نفر از معترضان خواستار حذف حصار در مرز لهستان و آلمان در میان قفل شدن Covid-19 (VIDEO)کشورهایی مانند ایتالیا – که منجر به کشته شدن بیش از 26.300 کوید 19 – شد و آلمان در این ماه شروع به کاهش محدودیت های قرنطینه کرد. جمهوری چک این هفته مرزهای خود را برای سفرهای خارج از کشور این هفته بازگشایی کرد.

روز شنبه ، داریو Franceschini وزیر میراث فرهنگی و جهانگردی ایتالیا به La Repubblica گفت که آثار تاریخی و موزه های این کشور در صورت رعایت قوانین ایمنی و کنترل بیماری ممکن است در اوایل ماه مه مجدداً بازگشایی شوند. با این حال، “امسال گردشگری بین المللی وجود نخواهد داشت” وی گفت که در ایتالیا.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *