مسافران هواپیمای استرالیای جنوبی در حالی که پرت محدودیت های جدید ضربه محکم و ناگهانی Covid-19 را اجرا می کند ، وارد قرنطینه سورپرایز می شوند – RT World News

کمتر از 48 ساعت پس از لغو کنترل های سخت مرزی هفت ماهه ، استرالیای غربی محدودیت های جدیدی را برای مسافران از استرالیای جنوبی در مورد خوشه ویروس کرونا ایجاد کرده است و برخی از آنها را به معنای واقعی کلمه گرفت.

استرالیای غربی روز شنبه پس از ثبت پانزدهمین روز متوالی ویکتوریا بدون ویروس کرونا یا مرگ و میر ، مرز خود را باز کرد. در حالی که بستن مرزهای سخت ایالتی حدود هفت ماه به طول انجامید ، پنجره فرصت برای جمع شدن خانواده بسیار محدود بود – حداقل برای برخی از ساکنان استرالیای جنوبی.

کمتر از دو روز پس از رفع تعطیلی مرزها ، دولت WA محدودیت های جدیدی را برای مسافرانی که از استرالیای جنوبی به فرودگاه پرت می رسند اعمال کرد. بدشانس ترین مسافران هنگام پرواز در معرض این تصمیم قرار گرفتند و در بدو ورود ، گزینه بازگشت دوشنبه به آنها ارائه شد. کسانی که فقط در آدلاید سوار هواپیما می شدند “خوش شانس تر” بودند: به آنها ساده توصیه می شد که از هواپیما پیاده شوند و به خانه خود بروند.
همچنین در rt.com
برخی از خبرهای خوب: استرالیا برای اولین بار پس از نزدیک به 5 ماه موارد صفر Covid را ثبت می کنداکنون کلیه مسافران تازه وارد بلافاصله یا ظرف 24 ساعت پس از ورود تحت آزمایش اجباری Covid-19 قرار می گیرند و همچنین مجبور به قرنطینه 14 روزه می شوند. “در یک پیش فرض مناسب.”

کسانی که با اتومبیل از SA سفر می کنند با همان قوانین آزمایش و قرنطینه روبرو می شوند. این محدودیت ها حتی در مورد استرالیای جنوبی خوش شانس که قبل از اعلام تصمیم تصمیم به ورود به این ایالت گرفتند ، به صورت عقب گرد اعمال می شود. آنها آزمایش می شوند و لازم است در قرنطینه باشند تا زمانی که نتایج به دست بیایند.

اخبار مرتبط  غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که ادعا می شود کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند و قول می دهند "رفتار نامناسب را مجازات کنند" - RT World News

“ما درک می کنیم که این تغییرات باعث ناامیدی بسیاری از افراد خواهد شد ، اما این اقدامات با بهترین توصیه های بهداشتی برای محافظت از همه در حال انجام است” اندرو رابرتسون ، رئیس ارشد بهداشت WA در بیانیه ای گفت. “دولت ایالت از همه کسانی که وارد شده اند برای صبر و درکشان تشکر می کند.”

این اقدام شدید که قرار بود بسیاری از دیدارهای خانوادگی را که مدتها در انتظار آن بودند به هم بزند ، با شناسایی یک خوشه ویروس کرونا در آدلاید ایجاد شد. چهار نفر ، از جمله یکی در یکی از شهرها کار می کند “هتل های قرنطینه” و یک کارمند خدمات اصلاحی ، روز شنبه آزمایش ویروس کرونا مثبت بود. در حالی که چندین عضو خانواده آلوده قبلاً علائمی را نشان داده اند ، مقامات بهداشتی SA معتقدند که باید موارد بیشتری را انتظار داشت.

“به همین دلیل استرالیای جنوبی را کاملاً هشدار می دهم: این یک تماس بیدار است – اگر علائم تنفسی دارید ، باید آزمایش شوید” نیکولا اسپوریر ، مدیر ارشد بهداشت عمومی SA گفت.
همچنین در rt.com
انسداد ویروس کرونا در استرالیا از مرگ 400 نفر در اثر بیماری های دیگر جلوگیری کرد – مطالعهاسترالیا یکی از سخت ترین مجموعه های ضد ویروس کرونا در جهان را دارد. از ابتدای شیوع همه گیر ، تاکنون فقط 27،700 مورد و بیش از 900 مورد مرگ را ثبت کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *