مستند RT شروع به استفاده از همه گیر Covid-19 در جهان WORLD TOUR – RT World News

همزمان با كروناویروس كره زمین را فلج می كند ، كانال مستند RT RTD به یك تور جهانی آنلاین رفته است تا از افراد محلی درباره ترس و مشكلات بی نظیر ناشی از همه گیری هایی كه ملل جهان با آن روبرو هستند مطلع شود.

فیلمبردار مستند ناتالیا کراسکووا اخیراً به همراه خدمه خود خرس های قطبی و ببرهای سیبری را ردیابی کرده بود – اما حالا خودش را درگیر در آپارتمان مسکو کرده است. خوشبختانه ، اینترنت این امکان را برای او فراهم کرد که بتواند به کشورهای دوردست ، با خبرنگاران و قهرمانان فیلمهای اولیه RTD ارتباط برقرار کند تا احساس نبض ضعف شده این سیاره ، که به شدت توسط ویروس کشنده دیده شده است ، احساس کند.

“همه روی زمین در یک وضعیت قرار دارند” مینا کشاورز ، فیلمساز مستند ایرانی به RTD گفت. Covid-19 به عنوان اکولایزر بزرگ نامیده می شود ، و ملل پیشرو در جهان ، مانند ایالات متحده ، فرانسه و اسپانیا ، به مراتب یا حتی بیشتر از کشورهای فقیر آسیب می رسانند. اما مطمئناً ، هر کشوری اختلافات ملی و داستانهای همه گیر و بی نظیر خود را دارد که فیلم از آن پرده برمی دارد.

در برزیل ، فاوها به “امن ترین” مکان در هنگام اپیدمی تبدیل شده اند زیرا باندهای مواد مخدر قرنطینه را با اسلحه به کار می گیرند تا تجارت غیرقانونی خود را حفظ کنند. اما در همسایگان اکوادور ، مقامات در حال توزیع تابوت های مقوایی رایگان هستند تا قربانیان بیشمار سرانجام دفن شوند.

اخبار مرتبط  آیا تنها هستیم؟ مطالعه جدید می گوید 36 تمدن ممکن است در حال حاضر در کهکشان راه شیری وجود داشته باشد - RT World News
همچنین در rt.com
“هیچ اسلحه ای در این جنگ وجود ندارد ، اما ترسناک است:” پزشکان نشان می دهد RT coronavirus واقعی FRONTLINE در بیمارستانهای مسکو (عکس ، VIDEO)مردم اسرائیل نه تنها از سلامتی خود می ترسند بلکه از حریم شخصی خود نیز هراس دارند ، زیرا بسیاری گمان می کنند که دولت پس از بازگشت به وضعیت عادی ، نرم افزار نظارتی را که برای جلوگیری از شیوع بیماری ایجاد می کند ، خاموش نخواهد کرد. وقتی صحبت از تاج گذاری صورت می گیرد ، ایالات متحده ممکن است بدترین کشور در جهان باشد ، اما برخی از آمریکایی ها در طول همه گیری ، عنصر خود را احساس می کنند – آنها آمریت هایی هستند که در تمام زندگی در انتظار چنین بحرانی بوده اند.

و اینها فقط برخی از داستانها به عنوان تور جهانی RTD است که در چندین قاره و همچنین توقف در ایتالیا ، سوریه ، شیلی ، فیلیپین و سایر کشورها از جمله جزیره دورافتاده عید پاک واقع شده است.

FILM RTD جدید را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=knNvYgukwyY

https://www.youtube.com/watch؟v=AjhPKNAO1aA

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *