مسلمانان فرانسه برای نشان دادن همبستگی با مسیحیان پس از حملات تروریستی ، در خارج از کلیسای کاتولیک نگهبان هستند – RT World News

مسلمانان لودوه ، شهری در جنوب فرانسه ، برای نشان دادن همبستگی با كاتولیك ها ، پس از حمله تروریستی مرگبار در نیس در اواخر ماه اكتبر ، برای محافظت از کلیسای جامع محلی سازماندهی شدند.

“در سال های اخیر ، من گودالی در معده ام داشته ام ،” مسلمان الیازید بنفرهات متولد فرانسه به آسوشیتدپرس گفت. این فعال گفت که پس از هر عمل تروریسم اسلامی در داخل فرانسه ، این مسلمانان منظم هستند که از نظر آزار و اذیت اجتماعی عواقب خود را متحمل می شوند ، حتی اگر آنها “هیچ ارتباطی با آن نداشت.”

پس از آخرین حملات تروریستی ، بنفرهات برای محافظت از کلیسای محلی ، تیمی را جمع کرد و برای آشنایی با اعضای خود و اعضای دیگر باشگاه فوتبال محلی اقدام به استخدام کرد. وی همچنین گفت که پس از تصمیم دولت فرانسه برای افزایش اقدامات ایمنی در اماکن مذهبی ، آنها با پلیس هماهنگی کردند.

طبق گزارش PA ، تماشاگران کلیسای Lodeve تحت حمایت نگهبانان گروه بنفرهات در خارج از کلیسای جامع تحت تأثیر قرار گرفتند و کشیش کلیسا ، لوئیس اینیگوئز گفت که این حرکت او را در روزهای تاریک امیدوار می کند.

در حالی که مادرش از الجزایر بود ، بنفرهات در فرانسه متولد شد و بزرگ شد و فقط با زبان فرانسه صحبت کرد و گفت که او هست “بیش از هر چیز فرانسوی است.”

“اما من هم مسلمان هستم ،” او اضافه کرد، “و ما شاهد اسلام هراسی در این کشور و تروریسم هستیم.”

بنفرهات از سر بریدن معلم ماه گذشته در نزدیکی پاریس صحبت کرد و آن را عملی دانست “بی رحمی ، بی رحمی بی سابقه.” پس از حمله 29 اکتبر به کلیسای نوتردام در نیس که شاهد کشته شدن سه نفر دیگر بود ، وی تصمیم گرفت اقدام کند “تا همه بیدار شوند.”

وقتی روزنامه محلی تصویری از بنفرهات و دیگر مسلمانان را که از کلیسا محافظت می کردند ، منتشر کرد ، اینیگوئس آن را در داخل کلیسای جامع آویزان کرد. “مردم از دیدن آن خوشحال شدند” او گفت.

اخبار مرتبط  بلوک مخالف حامی گوائدو برای دفع انتخابات پارلمانی ونزوئلا ، ادعا می کند که آنها به نفع مادورو تقلب کرده اند - RT World News
همچنین در rt.com
شارلی ابدو در واکنش به حملات تروریستی اخیر در فرانسه ، پوشش تحریک آمیز رقاصه های سر بریده را منتشر کردبنفرهات پس از آنکه در رسانه ملی مورد توجه قرار گرفت ، منتقدان راست افراطی را به خود جلب کرد. با وجود این ، او می گوید که پاسخ داده شده است “90٪ مثبت” و این گروه در حال برنامه ریزی برای محافظت مجدد از کلیسا در کریسمس است و حتی ممکن است دامنه خود را از Lodeve گسترش دهد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *