مسکو با ادعای لهستانی ادعا می کند که مواد منفجره ای را در هواپیمای سقوط شده رئیس جمهور کاچینسکی کاوش کرده است “ساخت فانتزی بی پایان” – RT World News

مسکو گفت ، ادعاهای لهستانی مبنی بر اینکه روسیه TNT را در هواپیما رئیس جمهور لچ کاچینسکی که در سال 2010 سقوط کرد کاشت ، اثری از تصورات آنها است ، گفت مسکو با توصیه ورشو به دوباره گوش دادن به ارتباطات خلبانان.

“واقعیت کاملاً با داستان درهم تنیده است ، و آن را تبدیل به یک فرآیند ساختن فانتزی بی پایان می کند”. ماریا زاخارووا ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ، در فیس بوک در مورد نتایج اولیه تازه منتشر شده از تحقیقات دوم لهستان برای فاجعه یک دهه گذشته نوشت.

این تحقیق “تبدیل شده است یوکناپاتاوفا استان لهستان مدرن ،” او گفت ، با اشاره به یک منطقه داستانی در می سی سی پی که در آن حوادث بیشتر رمان های نویسنده آمریکایی ، ویلیام فاکنر ، رخ داده است.
همچنین در rt.com
آیا امید به آشتی روسیه و لهستان وجود دارد؟ چمدان های جنگ جهانی دوم نه می گویدمحققان لهستانی ادعا می کنند هواپیمای Tu-154M با حمل 96 نفر – از جمله کاچینسکی و سایر مقامات ارشد لهستانی ، در تاریخ 10 آوریل – 2010 به دلیل انفجار در هواپیما در نزدیکی شهر روسی اسولنسک سقوط کرد. به گفته این کاوشگر ، مواد منفجره ای که باعث شده است در هنگام تعمیرات در روسیه در این هواپیما کاشته شده باشد ، به سرپرستی وزیر دفاع پیشین این کشور ، آنتونی مسییرویچ.

زاخارووا به مقامات ورشو توصیه كرد كه به جای آنكه به اتهامات غیرقابل اثبات علیه مسكو بپردازند ، متن گزارش خلبانان هواپیمای ریاست جمهوری لهستان را بخوانند یا گوش دهند.

اخبار مرتبط  در بلاروس پس از انتخابات ، تنش ها در میان گزارش ها مبنی بر شلیک پلیس به ویندوز آپارتمان و مأمورین در حال فرار بالا می رود (VIDEO) - RT World News

لئونید اسلوتسکی ، رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس روسیه نیز گفت که کاوش لهستانی بوده است “مزخرف” و فقط یک تلاش برای “از روسوفوبی سرمایه گذاری کنید و امتیاز کسب کنید” با اتحادیه اروپا و ایالات متحده

کمیته تحقیقات روسیه خاطرنشان کرد که هیچ اثری از مواد منفجره در آوار هواپیمای بیمارگونه پیدا نشده است.

هر دو تحقیقات روسیه و لهستان در سال 2011 به این نتیجه رسیدند که علت سقوط هواپیمای کاچینسکی عدم تمایل کاپیتان به سوار شدن به فرودگاه جایگزین با وجود شرایط بد آب و هوایی در اسمولنسک و اشتباهات انجام شده توسط خدمه در هنگام فرود ، که با دید کم انجام شد. این نسخه توسط سوابق ارتباطات خلبانان و شواهد دیگر پشتیبانی می شود. گزارش لهستان همچنین کنترل کننده های کنترل هوایی روسیه را بر عهده داشت.
همچنین در rt.com
روسیه به لهستان اجازه می دهد تا هواپیمای سقوط شده رئیس جمهور سقوط شده کاچینسکی را بررسی کنداما این کشور پس از رئیس جمهور آندرژا دادا تصمیم گرفت كه در سال 2016 تحقیقات جدیدی را برای این حادثه آغاز كند ، به دنبال بازی كارت ضد روسی برای تقویت روابط با آمریكا بود. محققان تا آنجا که برای اثبات نوعی نظریه انفجار در داخل دریا ، که حتی توسط تعدادی از کارشناسان لهستان نیز مورد تأیید قرار گرفته بودند ، تا آنجا که به اجساد اجساد کاچینسکی و سایر قربانیان پرداختند ، پرداختند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *