مشاور سابق ترامپ بنون ادعا می کند که وست “محافظ” از ووهان دارد و مردم از افشاگری هایشان “شوکه می شوند” – RT World News

مشاور سابق دونالد ترامپ استیو بانون در مورد ماهیت ساخته شده این تاج ویروس دو برابر شده است و ادعا می کند که “متخصصان ویروس” چینی به غرب دچار نقصان شده اند و اکنون با آژانس های اطلاعاتی همکاری می کنند.

ادعاهای انفجاری توسط بانون در مصاحبه اختصاصی با دیلی میل انجام شد. توصیف شیوع ووهان به عنوان چیزی کمتر از یک “بیولوژیکی چرنوبیل ،” او انگشت آزمایشگاه راز شهر را منبع منبع ویروس قرار داد.

تسهیلات شده است “به طرز وحشتناکی اداره و به طرز وحشتناکی اداره شد” بانون ادعا كرد و افزود: “بیرون کشیدن این ویروس ها چندان سخت نیست.”

“من می دانم که برخی از نقاشان در اینجا با FBI همکاری می کنند تا سعی کنند آنچه اتفاق افتاده را با هم گره بزنیم” وی با اشاره به موسسه ووهان گفت. و آژانس های جاسوسی غربی “اطلاعات الکترونیکی داشته باشید ، و … موجودی کاملی از افرادی که دسترسی به آن آزمایشگاه را فراهم کرده اند ، انجام داده اند.” او ادعا کرد
همچنین در rt.com
دیرتر از هرگز بهتر است: WHO تیمی را برای تحقیق در مورد منشاء كروناویروس به چین می فرستدسعید مدافعان تاکنون سکوت کرده اند ، اما وقتی واقعاً عمومی می شوند ، “مردم شوکه می شوند ،” بانون گفت. وی همچنین اظهار داشت که با تأسیس تاسیسات ووهان “کمک فرانسه” ، حتماً از قبل تجهیزات کاشت تجهیزات نظارتی داشت.

در آنجا متوقف نمی شود ، بانون به این نتیجه رسید که دانشمندان آزمایشگاه می توانند آزمایشاتی را انجام دهند “آنها کاملاً مجاز نبودند” انجام دهند یا آنها نمی دانند چه کاری انجام می دهند. در نتیجه ، از طریق یک اشتباه یا از طریق یک تکنسین آزمایشگاه ، “یکی از این موارد بیرون آمد.”

وقتی صحبت از یک چینی ادعایی شد ، بانون نیز با صدای معمول آمریکا بازی کرد “سرپوش گذاشتن” این ویروس با تأکید بر اینکه پکن عمداً خبر شیوع این بیماری را که از اواخر سال 2019 شروع شده است ، حفظ نکرد. در همان زمان ، مشاور سابق ترامپ ظاهراً یک شبکه ایمنی را برای ادعاهای جسورانه خود درباره موسسه ووهان فراهم کرده است و اظهار داشت که هرچه منشاء آن باشد این ویروس – آزمایشگاه مذکور یا یک بازار مرطوب – به طور پیش فرض چین مقصر است.

اخبار مرتبط  جنون ماسک باعث می شود که کنز و کارنس در همه جا کراکر را از یکدیگر بدست آورند (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
پیچ و تاب طرح! این اپیدمیولوژیست مشهور بریتانیایی می گوید: این کرون ویروس چینی نیست ، اما شهرت او را برتری می کندرویکرد ‘سرزنش چین’ برای مقابله با ریشه کنی ویروس در بین سیاستمداران غربی رواج داشته است ، و دولت آمریکا به ویژه در مورد آن آواز دارد. واشنگتن همچنین سازمان بهداشت جهانی (WHO) را به تبانی با مقامات چین در پوشش این شیوع متهم کرده است.

در اوایل این هفته ، WHO تیمی از متخصصان را به ووهان اعزام کرد تا تلاش کنند منبع این بیماری را پیدا کنند. با این حال ، این تیم فقط روی این تیم تمرکز خواهد کرد “منبع جانورشناسی” درباره coronavirus و ادعاهای مربوط به ماهیت انسانی آن – و این باعث انتقاد بیشتر از این سازمان شده است.

پکن تمام اتهامات مربوط به شیوع این شیوع و همچنین ادعاهای مربوط به درگیری آزمایشگاه را محكم اعلام كرده است و تأكید كرده است كه این شكاف تا حد ممكن بوده است.
همچنین در rt.com
Covid-19 در اوایل مارس 2019 در فاضلاب اسپانیا بودتاکنون هیچگونه اثبات قطعی به اثبات نرسیده است که بازار بدنام حیوانات عجیب و غریب ووهان در ووهان یا مؤسسه زیستی آن پشت این شیوع باشد. علاوه بر این ، چندین مقاله علمی در مورد منشاء چینی ویروس به طور کلی شک کرده اند. به عنوان مثال ، محققان ایتالیا و اسپانیا ، دو کشور که به شدت در اثر شیوع این بیماری شیوع پیدا کرده اند ، اثری از این ویروس را در نمونه های فاضلاب فاضلاب گرفته شده قبل از شیوع اصلی “ووهان” کشف کرده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *